W końcu udało się ją namówić na seks analny

Dała się namówić na seks analny

Długo zastanawiałem się, jak ją namówić na seks analny. Od zawsze kręciła mnie jej pupa, a po głowie chodziły myśli jakby to było, gdyby w końcu udało się zdobyć ją od tyłu. Gdy tego wieczora Marta odwiedzała mnie w moim mieszkaniu wiedziałem, że muszę poruszyć z nią ten temat. Nie wiedziałem jednak jak…

Wieczór rozpoczął się standardowo, kolacja, butelka wina, sporo rozmów. Z Martą spotykałem się już bardzo długo, a nasza relacja przypominała pełnoprawny związek. I choć nie poznałem jej rodziców, ani ona moich, wiedzieliśmy, że sporo nas łączy. Także w łóżku. W nim także się dogadywaliśmy. Całonocny seks, obciąganie na pobudkę – żadna ze stron nie mogła powiedzieć, że czegoś jej brakuje. No, może poza seksem analnym.

Gdy tego wieczora wylądowaliśmy w łóżku postanowiłem, że posunę się o krok dalej. Długo zastanawiałem się jak ją namówić na seks analny i doszedłem do wniosku, że najlepiej będzie w ogóle nie naciskać, tylko lekko sugerować jej kolejną przyjemność, którą możemy sobie sprawić. Zauważyłem po niej, że jest dziwnie pobudzona. Odkąd tylko znaleźliśmy się w łóżku niemal od razu rzuciła się na mojego sterczącego kutasa. I o ile loda lubię bardzo, tak ten wieczór upływać miał pod moje dyktando.

Rzuciłem ją na plecy, rozszerzyłem jej uda i zszedłem niżej, do momentu kiedy jej słodka, mokra cipka znalazła się przed moimi oczami. Zacząłem ją lizać i stymulować palcami. Widziałem jak Marta wije się z rozkoszy, jak zaczyna coraz szybciej oddychać i wydobywać z siebie ciche jęki. Widziałem, że jest w pełni moja i mogę zrobić z nią co chcę. Nadal nie wiedziałem jednak, czy uda mi się ją namówić na seks analny, ale postanowiłem się tym nie przejmować.

Kolejne posunięcie, to rzucenie poduszki obok niej i obrócenie jej na brzuch. Dzięki temu ruchowi Marta leżała przede mną wypinając swój piękny, jędrny i młodociany tyłeczek. Była idealnie wygolona, a jej cipka schowana pomiędzy nogami zwiększała mi tętno. Strzeliłem jej klapsa. Później drugiego. I kolejnego. Gdy jej pośladki lekko się zaczerwieniły znowu dossałem się do jej cipki. Dzięki takiemu położeniu mogłem jednocześnie bawić się jej pośladkami, które ugniatałem, miętosiłem. Coraz śmielej poczynałem sobie także z językiem, wsadzając go co jakiś czas do cipki, albo jeżdząc po niej całej delikatnie zahaczając o jej odbyt. Zauważyłem, że gdy do niego dojeżdżałem, Marta wcale się nie spinała, a tylko wydawała z siebie jeszcze głośniejsze jęki. Postanowiłem zaryzykować.

Chwyciłem mocno jej pośladki i lekko je rozchyliłem. Językiem, który jeździł po jej cipce delikatnie zacząłem jechać w gorę, aż do jej odbytu. Masowałem jej pośladki i lizałem jej tylną dziurkę. Marta nie protestowała, a ja widziałem, że jej się to podoba. Czułem jak jej odbyt się rozluźnia, a ona jeszcze głośniej jęczy i szybciej oddycha. Jedną ręką zacząłem masować jej cipkę, nie przestawałem także lizać jej odbytu. Po chwili Marta doszła.

Gdy orgazmiczne skurcze przestały targać jej ciałem odwróciła się do mnie, a w jej oczach ujrzałem wyjątkowy płomień. Była napalona i wiedziałem, że dzisiejsza noc nie skończy się na tej minecie. Marta spojrzała na mnie i powiedziała:

To było niesamowite. Od dłuższego czasu chciałam, żebyś mnie tam dotykał, ale nie wiedziałam jak Ci powiedzieć

Kurczę, to ja się zastanawiałem cały wieczór jak ją namówić na seks analny, a ona o niczym innym nie marzyła. Wiedziałem, że dzisiejszego wieczoru spełni się moje ciche pragnienie.

Po chwili rozmowy ustalilśmy, że wspólnie marzymy o tym samym. Postanowaliśmy nie czekać do następnego razu i jeszcze tego wieczora osiągnęliśmy wspólne zadowolenie. Jej pupa była ciasna, ciepła i wyjątkowo delikatna. Zarówno mi, jak i Marcie seks analny bardzo się podobał i wiedzieliśmy, że na stałe zapisze się w naszym łóżkowym repertuarze. Jeżeli Ty także zastanawiasz się jak namówić na seks analny swoją partnerkę spróbuj doprowadzić ją do tego, że sama Ci go zaproponuje. Możesz z nią także po prostu o tym porozmawiać.

 


Stwórz swoje własne pikantne historie!

Zmysłowe akcesoria i zabawki, które urozmaicą i dodadzą pikanterii w Twojej sypialni! Kliknij baner i sprawdź nasz sklep z Pikantnymi Gadżetami dla kobiet i par:


One thought to “Dała się namówić na seks analny”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *