seks w samolocie

Może seks w samolocie?

Moja była miała ogromny apetyt na seks, ale seks w samolocie nie wchodził w grę, dlatego zanim wyruszyliśmy w drogę na lotnisko mieliśmy szybką akcję. Wylot do Barcelony był nagrodą za ciężki rok nauki. W planach było zwiedzanie, imprezowanie, seks nad ranem i morskie kąpiele. Gdy dotarliśmy na lotnisko widziałem po jej oczach, że ma ochotę na więcej. Gdy w końcu dostaliśmy się na pokład jedną z pierwszych rzeczy, które zrobiliśmy była wizyta w łazience. Oboje doszliśmy do wniosku, że jest za mała, więc nie ma sensu się gimnastykować narażając na usunięcie z pokładu.

Nie wiedziałem, że moja dziewczyna była aż tak szalona. Gdy wróciliśmy na nasze miejsca narzuciła mi na uda bluzę. To samo zrobiło z kurtką przykrywając swoje. Poczułem jak jej ręka ląduje delikatnie na moim kroczu i zaczyna je masować. Tylko siedzący obok starszy pan powstrzymał mnie przed wydaniem z siebie odgłosu rozkoszy.

Gdy penis już stał, wyciągnęła go delikatnie ze spodni. Mając na uwadze siedzącego obok staruszka, masowała go powoli starając się zachować kamienną twarz. Nic nie wskazywało na to, co właśnie się dzieje. Mój oddech powoli zaczynał przyśpieszać, a przyjemność rozchodziła się z krzyża na całe moje ciało. Obcy mężczyzna siedzący nieświadomie obok tylko zwiększał podniecenie. Zapewne wcześniejszy numerek w domu sprawił, że dopiero po około 40 minutach jej zabaw poczułem zbliżający się finał. Dałem jej znać napinając mięśnie, a ona przyśpieszyła. Fala podniecenia była nie do wytrzymania i już dłużej nie mogłem się powstrzymać. Orgazm był silny, czułem jak sperma spływa jej po ręce. Gdy skończyła jeszcze przez dłuższą chwilę bawiła się moim penisem. Gdy w końcu do końca opadłem z sił, wytarła pozostałość spermy w wewnętrzną stronę bluzy. Nigdy nie zapomnę tej przygody.

 


Stwórz swoje własne pikantne historie!

Zmysłowe akcesoria i zabawki, które urozmaicą i dodadzą pikanterii w Twojej sypialni! Kliknij baner i sprawdź nasz sklep z Pikantnymi Gadżetami dla kobiet i par:


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *