Sekrety aplikacji Tinder

Konfiguracja aplikacji Tinder – zobacz, że to proste!

W poprzednim tekście zdradziliśmy podstawowe sekrety aplikacji Tinder, a w tym przeprowadzimy Cię krok po kroku przez uruchamianie i proces jakim jest konfiguracja aplikacji Tinder. Jeżeli nie wiesz czym jest Tinder zapoznaj się z tekstem wprowadzającym do tego cyklu artykułów.

Pierwsze uruchomienie Tindera

Podczas pierwszego uruchomienia konieczna będzie konfiguracja aplikacji Tinder. Do założenia konta jest nam potrzebne posiadanie konta Facebook. Przy pomocy jednego przycisku dokonujemy połączenia kont i po zaakceptowaniu (lub nie) dostępów o które prosi aplikacja możemy cieszyć się jej funkcjonalnościami.

konfiguracja aplikacji tinder

 Tinder uzyskuje dostęp do podstawowych danych naszego konta Facebook, prosi o dostęp do usług lokalizacyjnych (rekomendujemy zezwolenie) oraz pyta, czy ma nam wysyłać powiadomienia.

Konfiguracja aplikacji Tinder

Choć aplikacja od samego początku zachęca nas do tego, byśmy spróbowali swojego szczęścia i dobierali pary, my zalecamy na początku udać się do sekcji “ustawienia”. Odpowiednie konfiguracja aplikacji zapewni nam lepsze i dokładniejsze propozycje, a zatem zwiększy nasze szanse na znalezienie odpowiedniej osoby. W tym celu klikamy ikonkę zębatki, która przenosi nas na ekran ustawień.

Ustawienia odkrywania

Ustawienia odkrywania to najważniejsza rzecz, którą musisz skonfigurować, żeby Twoje propozycje były jak najbardziej dokładne. Na początku sprawdź, czy Twój profil jest widoczny w katalogu. Upewnij się, że opcja “Pokaż mój profil w katalogu Odkrywanie” jest włączona.

Jeżeli zezwoliłeś aplikacji na korzystanie z usług lokalizacji, Twoja lokalizacja powinna być domyślnie ustawiona. W opcji “Maksymalna odległość” możesz natomiast wskazać obszar z jakiego wyświetlane będą Twoje propozycje. Minimalna odległość to 2 km, a maksymalna 160 km. Jeżeli dużo podróżujesz możesz wybrać większy obszar. Jeżeli jednak chcesz zwiększyć swoje szanse na spotkanie ogranicz się do odległości, którą jesteś w stanie pokonać, np. 25 km.

Następnie wybierz kogo chcesz poznawać. Masz do wyboru trzy opcje. Wybierz tę, która odpowiada Twojej orientacji seksualnej. Możesz wybierać pomiędzy kobietami, kobietami i mężczyznami i mężczyznami. Następnie wybierz przedział wiekowy, z jakiego mają być wyświetlane Twoje propozycje. W tym wypadku minimalną wartością jest 18-24 lata, a maksymalną 55+ lat.

Na koniec możesz utworzyć link do swojego profilu, który będziesz móc udostępniać poza Tinderem po to, żeby ludzie, którzy korzystają z aplikacji Tinder mogli polubić Twój profil nie będąc w Twojej lokalizacji. Taki link możesz udostępnić np. na Facebooku lub Twitterze.


Stwórz swoje własne pikantne historie!

Zmysłowe akcesoria i zabawki, które urozmaicą i dodadzą pikanterii w Twojej sypialni! Kliknij baner i sprawdź nasz sklep z Pikantnymi Gadżetami dla kobiet i par:


Odpowiednia konfiguracja preferencji wyświetlania znacząco wpływa na jakość Twoich propozycji i przyjemność korzystania z aplikacji. Poświęć chwilę na ustalenie swoich preferencji. W kolejnym artykule tego cyklu poświęconego aplikacji Tinder wyjaśnimy w jaki sposób poprawić swój profil.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *