Sekrety aplikacji Tinder

Spersonalizuj swój profil Tinder [6 niezawodnych porad]

Znasz już podstawowe sekrety aplikacji Tinder i wiesz jak skonfigurować ją tak, żeby Twoje propozycje były jak najlepsze. W tym artykule przedstawimy Ci podstawowe opcje, które pozwolą zwiększyć atrakcyjność Twojego profilu. Jeżeli nie wiesz czym jest aplikacja Tinder i nie potrafisz jej skonfigurować zapoznaj się ze wcześniejszymi artykułami: Sekrety aplikacji Tinder i Konfiguracja aplikacji Tinder

Twój profil Tinder to Twoja wizytówka!

Pamiętasz dlaczego aplikacja Tinder jest taka prosta? Ponieważ do minimum sprowadzono kryteria, które musisz spełniać, żeby dobierać pary. Jedyne co się liczy, to Twój profil, a co za tym idzie – jego atrakcyjność. W tym artykule przedstawimy Ci wszystkie podstawowe opcje pozwalające spersonalizować Twój profil Tinder i zwiększyć jego atrakcyjność.

Profil Tinder – możliwości personalizacji

Żeby rozpocząć personalizowanie swojego profilu kliknij przycisk zębatki na głównym ekranie aplikacji. Naszym oczom ukaże się już znany nam ekran z opcjami, ale tym razem zamiast wejścia w ustawienia klikamy na nasze zdjęcie. Naszym oczom ukaże się nasz profil. Możesz sprawdzić jak widzą Cię Twoje dopasowania. Na razie nie wygląda to dobrze, ale spokojnie – nasz poradnik pomoże Ci spersonalizować Twój profil!

Zacznij od zdjęć!

Tinder to przede wszystkim zdjęcia. To na ich podstawie wybierasz swoje pary i to na ich podstawie parują Cię inni. Wszystkie zdjęcia widoczne na profilu pochodzą z Twojego profilu Facebook, za pomocą którego stworzyłeś swój profil, ale możesz wgrać również zdjęcia ze swojego telefonu. Na swoim profilu możesz umieścić do 6 zdjęć a także wskazać zdjęcie główne oraz kolejność ich wyświetlania.

Opisz siebie

Gdy już wybierzesz swoje zdjęcia możesz przejść do kolejnego etapu, czyli przygotowania swojego opisu. Masz do wykorzystania 500 znaków, więc spokojnie wystarczy Ci do tego, by przedstawić się w oryginalny sposób, który zwróci uwagę Twoich potencjalnych par. Pomimo tego, że najważniejsze są zdjęcia, nie pomijaj opisu. Osoba, która się waha czy dać Ci szansę często na niego spogląda i to właśnie on może zaważyć czy zdobędziesz nową parę.

Kilka dodatkowych informacji

Poza swoim opisem możesz podać także kilka dodatkowych informacji na swój temat. Możesz ustawić swoją obecną pracę – odpowiada ona tej, którą masz ustawioną na swoim profilu Facebook. Jeżeli nie chcesz się nią chwalić wybierz opcję “Żadna”. Taka sama sytuacja dotyczy Twojej szkoły. Na samym końcu możesz ustawić swoją płeć.

Instagram

Wspominaliśmy już, że na Tinderze liczą się zdjęcia? By to jeszcze podkreślić aplikacja daje nam możliwość połączenia swojego profilu Tinder z profilem w serwisie Instagram. Chyba nie musimy wspominać o tym, że warto to zrobić, by zwiększyć zainteresowanie wśród osób, którym się wyświetlamy!


Stwórz swoje własne pikantne historie!

Zmysłowe akcesoria i zabawki, które urozmaicą i dodadzą pikanterii w Twojej sypialni! Kliknij baner i sprawdź nasz sklep z Pikantnymi Gadżetami dla kobiet i par:


Jeżeli masz już skonfigurowane swoje preferencje wyświetlania oraz spersonalizowany profil możesz zacząć w pełni wykorzystywać możliwości aplikacji Tinder. O tym jak dobierać swoje pary przeczytasz w kolejnym artykule, który na ten temat przygotowaliśmy. Znajdziesz je tutaj: >Tinder – wszystko co chcesz wiedzieć <

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *