Mineta - naucz się robić idealną minetę

Mineta – kompletna instrukcja [10 porad]

Mówi się, że kobiety są trudne do przejrzenia ponieważ każda z nich stanowi wyjątek od reguły. Jest jednak jedna rzecz, która sprawia, że każdej kobiecie zaświecą się oczy i zarumienią lica. Złoty środek, dzięki któremu będziesz w stanie otworzyć każdej z nich drzwi do innego wymiaru… przyjemności. Mineta.

Mineta to dla niektórych temat tabu, jednak w dzisiejszych czasach takich osób jest już coraz mniej. Seks oralny, który jeszcze jakiś czas temu był pomijany wśród sposobów na sprawianie sobie przyjemności dziś coraz częściej gości w naszych sypialniach. Dla niektórych jest to sposób na grę wstępną, a dla innych sztuka sama w sobie. Niezależnie od Twojego poziomu wtajemniczenia, warto zapoznać się z poradami, dzięki którym staniesz się jeszcze lepszym kochankiem.

Dobra mineta to to, co kochają kobiety. 8 na 10 kobiet, które spytaliśmy mając do wyboru minetę lub penetrację wybrałoby pieszczoty oralne. Zastanawiasz się pewnie “Ale jak to?” “Przecież to niemożliwe!”. Ano możliwe! I zaraz wytłumaczymy Ci dlaczego!

Mineta – dlaczego kobiety ją uwielbiają?

Umiłowanie do minety nie jest spiskiem kobiet przeciw przyjemności mężczyzn. Nie jest również ich niechęcią do penetracji. Z pewnością zastanawiasz się, dlaczego kobiety lubią minetę tak bardzo. Odpowiedź jest prosta. Chodzi o budowę ich narządów płciowych!

Jeżeli jeszcze tego nie wiesz, to łechtaczka jest najbardziej wrażliwą częścią ciała większości kobiet. Dzięki ogromnej ilości zakończeń nerwowych zgromadzonych w łechtaczce kobieta jest w stanie odczuwać wyjątkowo intensywne doznania (o których Ty możesz tylko pomarzyć!). Przy odpowiedniej stymulacji łechtaczki kobieta jest w stanie osiągać wspaniałe orgazmy przeszywające jej całe ciało.

Jeżeli kojarzysz fakty, to już powinieneś wiedzieć, że kobiety uwielbiają minety, ponieważ dają im orgazm. Niestety, bardzo często pomimo Twoich największych starań kobieta nie jest w stanie osiągnąć orgazmu pochwowego (to temat na oddzielny wpis). Bardzo często wybierane przez Was pozycje nie zapewniają również odpowiedniej stymulacji łechtaczki, a to powoduje to, że pomimo odczucia ogólnej przyjemności ze stosunku, kończy się on orgazmem tylko dla Ciebie.

W takich przypadkach rozwiązaniem, które z pewnością zadowoli nie tylko Ciebie, ale przede wszystkim Twoją kobietę będzie Cunnilingus – oralna przyjemność, którą sprawisz swojej wybrance przed lub na zakończenie stosunku.

Powtórka z anatomii 

Zanim zabierzesz się do minety warto, żebyś przypomniał sobie podstawy anatomii, które ułatwią Ci sprawienie kobiecie niezapomnianych doznań. Większość mężczyzn skupia się bowiem na poszukiwaniu mitycznego punktu G (który znajduje się na przedniej ściance pochwy, ok. 2-3 cm od jej wejścia), ale kompletnie zapomina o łechtaczce, którą ciężko im zlokalizować.

Zewnętrzne narządy płciowe kobiety, czyli srom mają prostą budowę. Składają się one z warg sromowych większych, które znajdziesz jako pierwsze – chronią one pozostałe elementy przed czynnikami zewnętrznymi, warg sromowych mniejszych, które ciągną się od okolic łechtaczki i chronią wejście do pochwy, napletka chroniącego łechtaczkę i samej łechtaczki – “guziczka”, który znajdziesz w górnej części kobiecych genitaliów.

Sama teoria nie wystarczy, dlatego mając na uwadze powyższe informacje sprawdź je w praktyce. Następnym razem, gdy będziesz zabawiać się ze swoją kobietą poświęć chwilę na dokładne zapoznanie się z budową jej cipki. Sprawdź, jak zbudowane są jej wargi sromowe, jak duża jest łechtaczka. Pamiętaj! Bądź przy tym bardzo delikatny!

Mineta – od czego zacząć?

Naucz się robić niezapomnianą minetę z poradnikiem Pikantnych HistoriiPo szybkiej powtórce z anatomii wiesz już czego szukać – to dobrze! Zanim jednak rzucisz się na jej łechtaczkę zapoznaj się z dalszą częścią wpisu, ponieważ w minecie nie jest ważne CO robisz, ale to w jaki sposób TO robisz! Zła technika sprawi, że zamiast rozpalić swoją kobietę i pogrążyć ją w rozkoszy, w najgorszym przypadku sprawisz jej ból, albo wywołasz salwę śmiechu spowodowaną łaskotkami!

Zanim zabierzesz się do minety ważne jest to, żebyś zadbał o odpowiednie rozgrzanie partnerki. Pamiętaj o tym, że łechtaczka jest bardzo wrażliwa, dlatego nie rzucaj się na nią bez wcześniejszych przygotowań. Tak jak i w seksie, tak i tutaj potrzebna jest gra wstępna.

Decydując się na ten rodzaj przyjemności, ważne jest również to, żebyś był w 100% przekonany do tego, że chcesz to zrobić. Kobieta szybko wyczuje to, że się do czegoś zmuszasz i przestanie czerpać przyjemność z pieszczot. Zastanów się, czy jesteś gotowy nim przejdziesz do działania.

Pomimo tego, że wcześniej pisaliśmy, że minetę kocha każda kobieta, możesz trafić na taką, której ten pomysł nie będzie się podobał. Powody mogą być różne – higiena, przekonania, strach, obawa przed reakcjami własnego organizmu. Jeżeli Twój związek jest na tyle dojrzały porozmawiaj z nią o swoim pomyśle. Jeżeli jednak nie odważysz się na taką rozmowę podchodź do minety na spokojnie – powoli, bez słów zbliżaj się do jej sromu pozwalając jej odpłynąć od przyjemności.

To podstawy, dzięki którym znacząco poprawią się Twoje umiejętności w seksie oralnym. Jeżeli szukasz pomysłów na to, jak jeszcze bardziej wzbogacić swoją sztukę Cunnilingus przygotowaliśmy dla Ciebie 10 porad, które zrobią z Ciebie mistrza minety.

1. Zadbaj o przygotowania!

O ile czasem spontaniczna mineta jest świetnym urozmaiceniem dnia, tak trudy dnia mogą być nieprzyjemną przeszkodą w czerpaniu pełni przyjemności. Mając w planie oralne przyjemności przygotujcie się do nich odpowiednio. Wspólna aromatyczna kąpiel pozwoli się Wam odświeżyć, a jej cipkę pozbyć nieprzyjemnych zapachów i smaków, które mogą się pojawić w ciągu dnia.

Jeżeli zastanawiasz się jak zrobić minetę, to z tego wpisu dowiesz się wszystkiegoZadbaj także o wygodne miejsce i odpowiednią atmosferę. Muzyka, którą wspólnie lubicie będzie dodatkowym urozmaiceniem. Rozpalone świece zapachowe również nadadzą odpowiedniego klimatu. Możesz także zaopatrzyć się w żele intymne o owocowych smakach.

2. Śpiesz się powoli

Pośpiech jest wrogiem minety! Nie rzucaj się łapczywie na łechtaczkę swojej kobiety. Pamiętaj jak delikatna ona jest! Nim przejdziesz do rzeczy zadbaj o odpowiednią rozgrzewkę – cipka Twojej kobiety musi być mokra, żeby uniknąć podrażnień i zwiększyć odczuwanie przyjemności.

Zacznij od delikatnego masażu całego ciała (możesz wspomóc się przy tym olejkami do masażu dostępnymi w sklepie Pikantne Gadżety), całuj jej kark, plecy, piersi. Przygryzaj, liż, dmuchaj powoli zbliżając się do celu. Drocz się z nią i w ostatniej chwili oddalaj się w inne partie ciała – zadbaj o to, żeby mineta była ostatnią częścią bardzo długiej podróży do krainy rozkoszy!

3. Od ogółu do szczegółu

Wiemy, że w chwili uniesienia możesz pragnąć doprowadzić swoją kobietę na szczyt jak najszybciej. Pamiętaj jednak, żeby nie rzucać się od razu na jej łechtaczkę! Zacznij powoli, od pocałunków i lizania całego sromu. Przejedź językiem od samego dołu do góry, delikatnie rozchylając jej wargi sromowe. Ssij je, delikatnie przygryzaj (bardzo delikatnie!), liż, całuj, ale na razie zapomnij o łechtaczce!

Pamiętaj, że swojej kobiecie nie chcesz zrobić po prostu minety. Nasze rady mają Ci pomóc zrobić jej minetę, której nie zapomni do końca życia. Powstrzymaj więc swoje popędy i zanim przejdziesz do szczegółu – łechtaczki – skup się na pozostałych częściach cipki, dzięki czemu jeszcze bardziej ją rozgrzejesz.

4. Obserwuj jej reakcje!

Kompletny poradnik robienia minetyTo co pomoże osiągnąć Ci mistrzostwo w sztuce minety, to obserwacja. Nie. Nie chodzi o to, żebyś przerywał przyjemność by wglapiać się w swoją kobietę, ale o to, żebyś nauczył się obserwować jej reakcje w trakcie zabawy. Wsłuchuj się w wydawane przez nią odgłosy, kojarz, które ruchy wywołują u niej pomruki, przy których syczy, a co powoduje przyspieszenie oddychania. Sprawdzaj jaka czynność wzdryga jej ciałem, kiedy reaguje negatywnie.

Również jej łechtaczka daje Ci jawne sygnały. Zaobserwuj jej skurcze. Zapamiętaj co powoduje, że robi się jeszcze bardziej ukrwiona i mokra, a co zmniejsza jej reakcje na bodźce. Nie bądź obojętny również na słowa swojej kobiet – bardzo często w przypływie rozkoszy po prostu będzie krzyczeć “Tak, nie przestawaj, właśnie tutaj”!

5. Nie tak prędko skarbie!

Zastosowanie tej metody sprawi, że minety, które robisz będą niezapomniane. Większość mężczyzn błędnie myśli, że dobra mineta to jak najszybszy orgazm. Owszem, są sytuację, kiedy takie działanie będzie pożądane, jednak w zdecydowanej większości przypadków o wiele silniejszy efekt – a co za tym idzie i silniejszy orgazm – osiągniesz stopniowo dawkując przyjemność.

W momencie, w którym do perfekcji opanujesz sztukę obserwacji reakcji swojej kobiety będziesz w stanie określić moment, w którym będzie zbliżać się do orgazmu. Dla Ciebie to oznaka do zluzowania tempa. Kolejny raz możesz droczyć się ze swoją partnerką utrzymując ją przez długi czas w stanie największego podniecenia, niemalże na skraju orgazmu. W takiej sytuacji zmniejsz intensywność działań, zwolnij ich tempo, na chwilę oddal się od łechtaczki. Niech Twoja kobieta wręcz błaga Cię o orgazm!

6. Nie bądź monotonny!

Zbyt długa stymulacja w ten sam sposób może znieczulić kobietę i zmniejszyć poziom odczuwanej przyjemności, dlatego postaraj się jak najbardziej urozmaicić sposób dawania jej przyjemności. Możesz bawić się nie tylko tempem, ale także rodzajem przyjemności. Szybkie lizanie, dotykanie tylko czubkiem języka, ssanie, delikatne przygryzanie, wsuwanie języka do wejścia pochwy, chuchanie chłodnym lub ciepłym powietrzem – wszystkie środki dozwolone!

Pamiętaj także, że niesamowitą przyjemność możesz sprawić swojej kobiecie liżąc i całując obszar pomiędzy jej pochwą, a pupą, który również jest bardzo unerwiony. Jeżeli jesteś odważny, możesz także zaskoczyć ją używając swojego nosa!

8. Gdy usta się zmęczą

Czasami, przy długich zabawach Twój język i usta mogą się zmęczyć. W takich sytuacjach nie przerywaj przyjemności, ale wspomóż się palcami. Warunki są dwa – bądź delikatny i odpowiednio nawilż palce przed rozpoczęciem zabawy.

Dłońmi możesz rozszerzać wargi, by łatwiej dotrzeć do ukrytych, wewnętrznych części sromu. Możesz nimi podciągnąć napletek, by bezpośrednio stymulować łechtaczkę. Palce mogą Ci posłużyć jako dodatkowy czynnik stymulujący! Odpowiednio zwilżone możesz wsunąć delikatnie do wnętrza pochwy i stymulować punkt G zwiększając odczuwane doznania i dając swojej kobiecie szansę na podwójny orgazm – łechtaczkowy i pochwowy!

Alternatywą dla palców, dzięki której zapewnisz jej orgazm nie z tej ziemi są również wibratory i masażery. W tym przypadku lepiej sięgnąć po coś małego i podręcznego, co tylko wspomoże Cię w zabawie, a nie stanie się jej główną częścią. W naszym sklepie z pewnością znajdziesz odpowiedni gadżet – dla ułatwienia zebraliśmy je w kategorii „Wibrująca przyjemność”(zobacz).

9. Droga na szczyt!

Celem każdej niezapomnianej minety jest wspaniały orgazm. Jeżeli stosowałeś się do powyższych wskazówek jesteś na najlepszej drodze do opanowania mistrzostwa w dawaniu oralnej przyjemności. Możesz być pewien, że po takim przeżyciu Twoja kobieta będzie Ci się chciała odwdzięczyć z nawiązką, a Wasze łóżko zapłonie na długie godziny. Zanim jednak to nastąpi, zapoznaj się z ostatnią wskazówką, którą dla Ciebie przygotowaliśmy.

Jeżeli do tego momentu stosowałeś się do naszych wskazówek – zadbałeś o odpowiednią atmosferę, zapewniłeś swojej kobiecie odpowiednią rozgrzewkę, nie pędziłeś na złamanie karku, droczyłeś się z nią, zmieniałeś sposób pieszczot i bacznie obserwowałeś jej reakcje z pewnością dostrzeżesz, że Twoja kobieta jest już u progu wytrzymałości. Jej rytm oddychania powinien przyspieszyć, cipka być mokra, a ciało wzdrygać się na każdy kolejny dotyk – to przesłanki do tego, co zaraz się stanie!

Widząc kobietę w takim stanie wybierz jeden sposób pieszczot, który sprawia jej najwięcej przyjemności. Nie zmieniaj również tempa, tylko wybierz takie, które najbardziej pasuje Twojej partnerce. To co ważne – tym razem już nie przerywaj pieszczot. Twoja kobieta będzie wiedzieć, że to właśnie ten moment. Emocje i rozkosz, która wzbierała w niej aż do tego momentu za chwilę znajdzie swoje ujście. Charakterystyczne pulsowanie jej łechtaczki da Ci znak, że orgazm jest tuż tuż – to właściwie kwestia sekund. Jeszcze kilka ruchów i wspólnie osiągnięcie cel!

10. A po orgazmie…

Poznaj odpowiedź na pytanie "jak zrobić dobrą minetę"Gratulujemy! :) Właśnie sprawiłeś swojej kobiecie orgazm, którego nie zapomni do końca życia. Nim zaczniesz praktykować zdobytą wiedzę, zapoznaj się z ostatnią radą, która dotyczy tego, co dzieje się po udanej minecie.

Przede wszystkim – pamiętaj, że łechtaczka jest bardzo wrażliwa! O wiele bardziej wrażliwa niż penis. Dlatego w momencie, w którym Twoją kobietę ogarną orgazmatyczne skurcze zaprzestań stymulacji, która w tym momencie może sprawić jej ból! Zamiast tego przytul ją mocno i trzymaj tak długo, aż skurcze przestaną miotać jej ciałem. Dobrym pomysłem będzie też pocałunek i szepnięcie kilku czułych słów, które sprawią, że Twoja kobieta rozpłynie się z rozkoszy.


Stwórz swoje własne pikantne historie!

Zmysłowe akcesoria i zabawki, które urozmaicą i dodadzą pikanterii w Twojej sypialni! Kliknij baner i sprawdź nasz sklep z Pikantnymi Gadżetami dla kobiet i par:


Jak widzisz, umiejętności, które potrzebne są do zrobienia dobrej minety to żadna wiedza tajemna. Dobra mineta to taka, w której całą swoją uwagę skupisz na kobiecie, jej przyjemności i reakcjach jej ciała. Zastosowanie tych kilku prostych wskazówek zrobi z Ciebie mistrza minety, a kobiety będą Cię błagać o ten rodzaj przyjemności. W ramach naszej serii poradników przygotowaliśmy również tekst, który pomoże Twojej kobiecie opanować sztukę robienia wspaniałych lodów – sprawdź nasz tekst „Seks porady – jak dobrze zrobić loda?” – oraz poradnik, w którym ujawniamy 5 prostych sposobów na lepszy seks oralny!

One thought to “Mineta – kompletna instrukcja [10 porad]”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *