BDSM - poradnik dla chcących przeżyć swój pierwszy raz BDSM

BDSM – poradnik: Pierwszy raz z BDSM

BDSM to temat, który pobudza wyobraźnie wielu z nas. Wizja niegrzecznych zabaw, krępowania, uległości i dominacji działa na zmysły i pożądanie. BDSM to nie tylko możliwość poznania nowego wymiaru przyjemności. To dla wielu par również szansa na wprowadzenie powiewu świeżości w relacjach intymnych. 

Temat BDSM to jedno z tabu, o którym głośno się nie mówi. Wiele osób swoją wiedzę opiera na informacjach poznanych w filmach lub książkach z serii “twarzy Greya”. I o ile twórczość E. L. James przyczyniła się do popularyzacji BDSM, tak wokół tematu powstało też wiele niedomówień. We wpisie “BDSM – jak zacząć przygodę z BDSM? [Poradnik dla początkujących]”, który znajdziecie na naszym blogu dokładnie wyjaśniamy na czym polega relacja BDSM. Jeżeli jeszcze nie zapoznaliście się z tymi informacjami polecamy zrobić to zanim przeczytacie nasz poradnik BDSM! 

Poradnik BDSM – pierwszy raz w łóżku

W końcu, po czasie poświęconym na rozmowy przyszła pora na pierwszy raz w łóżku. Tym razem nie będzie to normalny stosunek. Wspólnie ustaliliście, że przy tej okazji pójdziecie o krok dalej, wprowadzając do Waszej sypialni elementy BDSM. Jak sprawić, że Wasze pierwsze doświadczenie z BDSM będzie czymś niezapomnianym, dającym Wam nowe spojrzenie na przyjemność, którą możecie osiągnąć ze zbliżenia? Mamy dla Was kilka wskazówek!

Po pierwsze – nie szarżujcie 

Wiele par chce od razu rzucić się na głęboką wodę. Gadżety, przebrania, elementy kontrolowanej przemocy. Już na starcie próbują realizować wizje zapatrzone w mass mediach. Jeżeli nie chcecie się sparzyć i zniechęcić do BDSM radzimy jednak nie szarżować za pierwszym razem.

Do pierwszego seksu BDSM należy podejść jak do pierwszego stosunku kochającej się pary. Powoli przechodzić przez kolejne etapy. Za każdym razem próbować czegoś nowego. Uczyć się dawać, jak i odbierać przyjemność płynącą z tego typu relacji. Oswajać z nowościami, które do tej pory były tylko w sferze Waszych fantazji erotycznych. Na “jazdę po bandzie” przyjdzie jeszcze pora! 

Po drugie – obserwujcie swoje reakcje

Swoje pierwsze zbliżenia w klimacie BDSM potraktujcie jako naukowy eksperyment. Obserwujcie nawzajem swoje reakcje. Wyłapujcie jak zachowują się Wasze ciała, jakie dźwięki przy tym wydajecie, jakiego rodzaju reakcje macie na różnego rodzaju przyjemności BDSM. Sprawdzajcie co Was podnieca, a co w ogóle nie powinno znaleźć się w Waszym wachlarzu zabaw. 

Po trzecie – wyciągnijcie wnioski

Nasz poradnik BDSM nie byłby kompletny bez tego punktu. Dla Was też powinien być on najważniejszy!

Po skończonej zabawie BDSM poświęćcie chwilę na podsumowanie tego, co właśnie wydarzyło się w Waszej sypialni. Podzielcie się ze sobą swoimi odczuciami, przemyśleniami i wrażeniami. Podkreślcie co na Was najbardziej działało, a co nie do końca sprawiało przyjemność. Będzie to dla Was cenna lekcja, która zaowocuje w trakcie kolejnych zabaw! 

Po czwarte – BDSM zostawcie za drzwiami sypialni

Zagłębiając się w świat relacji BDSM warto pamiętać o jeszcze jednym. Jest to intymna sfera Waszego związku i zanim w pełni oswoicie się z tą nowością minie trochę czasu. Nim to nastąpi zabawy BDSM i związane z nimi zachowania – np. dominację i uległość – warto ograniczyć tylko do Waszej sypialni. Po zakończeniu sesji BDSM wróćcie do normalności. Apetyt na kolejny raz z pewnością wróci szybko… 

Poradnik BDSM – scenariusze, które mogą Wam pomóc na początku

Mając ustalone zasady, o których wspominaliśmy we wcześniejszym wpisie na naszym portalu oraz wskazówki, które wymieniliśmy wyżej jesteście gotowi do przeżycia swojego pierwszego razu.

Wiemy, że to ekscytujące doświadczenie dlatego dla ułatwienia w naszym poradniku przygotowaliśmy dla Was kilka pomysłów na scenariusze zabawy, które ułatwią Wam wejście w świat BDSM. 

Szkoła seksu

W tym scenariuszu BDSM jedno z Was wciela się w ucznia lub uczennice, drugie w nauczyciela.

Osoba, która będzie odgrywać nauczyciela jest osobą dominującą i to ona w pełni kontroluje przebieg Waszej pikantnej zabawy. Partner lub partnerka w roli ucznia podporządkowuje się poleceniom nauczyciela, spełnia jego rozkazy oraz przestrzega zakazów. Tematem lekcji jest seks, więc to wokół niego powinny one oscylować.

Dominując, nie bój się wydawać poleceń dotyczących pozycji, którą ma przybrać uczeń lub przyjemności, którą ma Ci sprawić. Zawczasu pomyśl też o karach, które będziesz wymierzać. Wśród pikantnych gadżetów, które mogą się przydać w tym scenariuszu może znaleźć się chociażby długa linijka, którą będziesz dawać klapsy uczniowi. 

Dobry pies, zły pies

Propozycja scenariusza “dobry pies, zły pies” to propozycja dla par, które mają w sobie zwierzęcy instynkt.

W tej zabawie jedno z Was wciela się w psa, kota lub inne zwierzę, a drugie w jego pana. Osoba dominująca (pan) wydaje polecenia, zakazy, nakazuje wykonywać sztuczki i karci za złe zachowanie. Druga osoba ma natomiast nie tylko w pełni podporządkować się swojemu panu, ale też zachowywać w sposób charakterystyczny dla zwierzęcia, w które się wcieliła. Dotyczy to również wydawanych odgłosów! 

Sala erotycznych tortur

Nasz poradnik BDSM musiał uwzględnić ten scenariusz. Sala, w której odbywają się sesje BDSM to jedno z pierwszych skojarzeń jeżeli chodzi o ten typ relacji. Spokojnie, jeżeli dopiero zaczynacie nie macie się o co obawiać. Jedynymi pikantnymi gadżetami, które będą Wam potrzebne jest kilka krawatów lub innych elementów garderoby, którymi będziecie w stanie skrępować ręce osoby uległej (i nie tylko ręce!).

Przebieg zabawy jest dość prosty. Osoba dominująca krępuje partnera na łóżku do maksimum ograniczając jego możliwość ruchu. Może także zasłonić mu oczy, zatkać usta, a na uszy założyć wygłuszające słuchawki.

Następnie osoba dominująca wymierza uległej erotyczne tortury. Pieści ustami, smyra, drażni, wymierza klapsy, przyszczypuje, przygryza, kocha się z nią. W rękach osoby dominującej leży to, jak długo będzie trwała zabawa, którą kończy orgazm ofiary. Przy umiejętnym balansowaniu na jego granicy, tortury mogą trwać całą noc! 

BDSM – poradnik to tylko wstęp

Na zakończenie przypominamy, że niezależnie od tego, czy to pikantne słówka w sypialni, gorące smsy wymieniane z partnerem, czy też namiętna relacja BDSM, głównym celem wprowadzania nowości jest polepszenie Waszego życia erotycznego.

BDSM to dla Was nowe możliwości, dzięki którym na nowo wzniecicie żar w swojej sypialni. Pomoże Wam też odkryć nowe oblicza przyjemności niespotykanej do tej pory. Bawcie się dobrze wykorzystując wskazówki, które zawierał nasz poradnik BDSM. Już wkrótce spodziewajcie się kolejnych tekstów, które pomogą Wam pisać własne pikantne historie w zaciszu Waszych sypialni.


Stwórz swoje własne pikantne historie!

Zmysłowe akcesoria i zabawki, które urozmaicą i dodadzą pikanterii w Twojej sypialni! Kliknij baner i sprawdź nasz sklep z Pikantnymi Gadżetami dla kobiet i par:


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *