Pomysły na pikantną noc we dwoje - 5 propozycji

Pomysły na pikantną noc – jak spędzić noc we dwoje?

Wszystko dograne na ostatni guzik, dzieci (jeśli są) odstawione do teściów, kolacja przygotowana, szampan się chłodzi. Zapowiada się wspaniały wieczór i upojna noc, jednak jak ją spędzić? Z pomocą przyjdzie Wam nasz poradnik, w którym znajdziecie pomysły na pikantną noc we dwoje! 

Czy istnieje idealny plan wieczoru? Z pewnością każdy ma taki w swojej głowie. Gdy jednak przychodzi do jego realizacji, nie zawsze udaje się wdrożyć wszystkie pomysły. Z czasem w grę wchodzi również rutyna. Kolejna kolacja przy świecach nie smakuje już tak dobrze, jak pierwsza, a bąbelki w szampanie nie są już takie wyczuwalne jak kiedyś. Co zrobić, żeby przełamać nudę? Jak wprowadzić powiew świeżości do związku? Przedstawiamy pomysły na pikantną noc, które Wam w tym pomogą! 

1. Nagie sushi

Romantyczna kolacja we dwoje, to zawsze dobry pomysł! Nie zapominajmy jednak o tym, że noc, którą planujecie spędzić razem ma być do tego pikantna! Pomysłem, od którego powinniście ją zacząć jest “nagie sushi”. Nawet jeśli nie jesteście fanami tego dania, to z pewnością polubicie jego nagą wersję! Do realizacji pomysłu potrzebujecie wybranego przez siebie zestawu sushi, odrobiny humoru i odwagi. Zadbajcie o odpowiednia atmosferę – wino, świece, czy wygodne poduszki. Do kolacji zasiadacie nago, ale na tym dopiero zaczyna się zabawa. Jej przebieg jest prosty – karmicie się nawzajem porcjami sushi. Cały szkopuł tkwi jednak w tym, że podajecie je swojemu partnerowi lub partnerce wprost ze swojego ciała. O tym, skąd ma je zjeść ustami decydujecie już sami. Może to być brzuch, mogą Wasze usta, a mogą być też rozgrzewające do czerwoności okolice intymne.

2. Wspólna kąpiel

Przed kontynuacją wieczoru we dwoje warto się rozluźnić. Nic tak nie sprawdzi się do tego, jak wspólna kąpiel lub gorący prysznic. Obcowanie ze sobą w oparach pary to zawsze dobry pomysł na pikantną noc. Pobudzi Waszą skórę, sprawi, że będzie bardziej wrażliwa. Oddając się wspólnej kąpieli możecie też okazać sobie czułość, zaufanie i poczuć bliskość, która pobudzi Wasz apetyt na więcej. Kilka pomysłów na wspólną kąpiel znajdziecie w jednym z naszych wpisów – Pomysł na randkę: Wspólna kąpiel [11 propozycji!]

3. Gry dla par

Kolacja i kąpiel powinny pobudzić Was już na tyle, żeby perspektywa jej dalszej części była bardzo obiecująca. Jeżeli jednak chcecie odłożyć w czasie przejście do sypialni, możecie sięgnąć po inne pomysły na pikantną noc. Jednym z nich są gry dla par. W propozycjach, które znajdziecie w naszym wpisie są erotyczne gry, którymi możecie zająć czas, zbliżyć się do siebie i spróbować nowych rzeczy. Istnieje ryzyko, że jedna z nich przerodzi się w namiętny seks, ale to zależy już tylko od Was. 

4. Seks oralny

Bliskość, którą zbudowaliście jedząc wspólny posiłek i biorąc kąpiel możecie wykorzystać w bardzo przyjemny sposób. Nawet jeżeli do tej pory mieliście opory przed seksem oralnym okazja do spróbowania tego rodzaju przyjemności jest doskonała. Jesteście oswojeni ze swoim ciałem, czyści i pobudzeni. Warto wykorzystać tę sytuację i otworzyć się na nowy rodzaj przyjemności, który możecie sprawić sobie ustami. Jeżeli nie macie doświadczenia w tej kwestii na naszej stronie znajdziecie poradniki dla kobiet i mężczyzn, które pomogą Wam wykonać pierwszy krok. 

5. Scenariusz BDSM

Pomysły na pikantną noc we dwoje nie byłyby kompletne bez tego punktu. BDSM to relacja, która najbardziej kojarzy się z pikantnością. Uległość i władczość, poluzowane bariery i otwartość na przyjemności, których nie sprawiacie sobie na co dzień. Nawet jeżeli do tej pory nie próbowaliście seksu BDSM, odegranie scenariusza może być dla Was dobrym pomysłem. Nie musicie od razu rzucać się na głęboką wodę, a stopniowo badać swoje bariery i ograniczenia ciesząc się ostrym seksem i żarem w Waszej sypialni. Dla chcących zagłębić się bardziej w seks BDSM przygotowaliśmy poradniki oraz gotowe scenariusze, z których możecie skorzystać. 

Przedstawione przez nas pomysły na pikantną noc we dwoje to tylko propozycje, które powinniście potraktować jako inspirację. Nie musicie realizować wszystkich z nich, nie musicie trzymać się dokładnie planu. Sami będziecie wiedzieć, w którym momencie powinniście rzucić wszystko i przenieść dalszą zabawę na kuchenny blat, podłogę lub do sypialni. Pamiętajcie, że to Wy tworzycie swoje własne Pikantne Historie. 


Stwórz swoje własne pikantne historie!

Zmysłowe akcesoria i zabawki, które urozmaicą i dodadzą pikanterii w Twojej sypialni! Kliknij baner i sprawdź nasz sklep z Pikantnymi Gadżetami dla kobiet i par:


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *