Sekrety aplikacji Tinder

Zasady działania Tinder [5 podstawowych informacji!]

Zasady działania Tinder po trzech wcześniejszych artykułach na temat tej aplikacji powinny być Ci już znane. W tej części bliżej się im przyjrzymy i dokładnie przedstawimy każdą z nich. Dzięki temu Tinder nie będzie miał już przed Tobą żadnych tajemnic i w pełni będziesz móc wykorzystywać jego możliwości.

Zasady działania Tinder, to kolejny artykuł z serii, która ma przybliżyć Ci zasady działania tej aplikacji. Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę i ominęły Cię wcześniejsze artykuły, przeczytaj je zanim zaczniesz stosować się do wskazówek wskazanych w tym tekście. Linki do tekstów: Sekrety aplikacji TinderKonfiguracja aplikacji TinderSpersonalizuj swój profil Tinder

Zasady działania Tinder

Zasady działania Tinder, jak już wspominaliśmy we wcześniejszych artykułach są banalnie proste. Tinder to aplikacja umożliwiająca poznawanie nowych osób. Jest to aplikacja randkowa, jednak jeżeli nie szukasz przygód i tak możesz tam poznać wiele ciekawych osób i nawiązać wiele nowych znajomości (np. za granicą możesz w ten sposób poznać kogoś, kto oprowadzi Cię po mieście).

Matchowanie

Najważniejsza z zasad Tindera to tzw. “matchowanie”. Nie jesteś w stanie rozpocząć rozmowy z drugą osobą dopóki się nie “zmatchujecie”, czyli nie dobierzecie się w parę. Dzięki temu unikasz straty czasu na rozmowy z osobami, które Ci się nie podobają, nie zainteresowały Cię swoim opisem, lub znajdują się z dala od Ciebie i nie masz ochoty na tak dalekie podróże.

Jak działa parowanie? Zasada działania jest niezwykle prosta. Na ekranie głównym swojej aplikacji wyświetlają Ci się zdjęcia proponowanych osób, które spełniają Twoje kryteria. Oceniasz je według własnego uznania. Oznaczasz osoby, które Ci się podobają i odrzucasz te, które nie. Jednocześnie Twój profil wyświetla się jako propozycja u tych osób. W momencie, w którym wybrana przez Ciebie osoba również “polubi” Twój profil otrzymasz powiadomienie o połączeniu. Możesz od razu rozpocząć rozmowę lub wrócić do ekranu “matchowania”.

Ocenianie profili

Swoje propozycje w aplikacji Tinder możesz oceniać na dwa sposoby. Jeżeli dana osoba Ci się nie podoba możesz to wyrazić za pomocą przesunięcia jej zdjęcia w lewo lub kliknięcia przycisku “X”. Osoba, która została oznaczona w ten sposób już nigdy nie pojawi się w Twoich propozycjach, dlatego dobrze się zastanów, czy chcesz to zrobić.

Pomóc w podjęciu decyzji może Ci dokładniejsze zapoznanie się z jej profilem. W tym celu wystarczy, że “tapniesz” jej zdjęcie, żeby wyświetlił Ci się jej pełen profil, ze wszystkimi zdjęciami, opisem oraz profilem Instagram (jeżeli ma go podłączonego pod swoje konto) włącznie. Jeżeli po zapoznaniu się z dokładnym profilem Twoje zdanie się nie zmieniło, użyj przycisku “X”, a osoba zniknie z Twoich propozycji.

Przesunięcie zdjęcia propozycji w prawo lub “tapnięcie” zielonego serduszka powoduje sytuację odwrotną. W ten sposób wyrażasz to, że dana osoba Ci się podoba i chcesz mieć możliwość porozmawiania z nią. Jeżeli ona także wyrazi taką chęć, będziecie mogli rozpocząć rozmowę. Ale uważaj! W darmowej wersji aplikacji masz ograniczoną liczbę osób, które możesz oznaczyć serduszkiem. W momencie, gdy przycisk stanie się szary, będziesz musieć odczekać jakiś czas do jego ponownego użycia.

Super Like!

Super Like to opcja, z której możesz skorzystać tylko raz dziennie! Dzięki niej, możesz wysłać wybranej osobie powiadomienie z prośbą o rozmowę, nawet jeżeli ona jeszcze nie wyraziła zdania na Twój temat. Robisz to przesuwając zdjęcie swojej propozycji do góry lub wciskając przycisk niebieskiej gwiazdki. Jeżeli robisz to po raz pierwszy wyświetli Ci się stosowne powiadomienie.

Twoje dopasowania

Wszystkie Twoje dopasowania znajdziesz w jednym miejscu. Wystarczy, że na głównym ekranie aplikację klikniesz chmurkę symbolizującą rozmowę znajdującą się w prawym górnym rogu. Na ekranie, na który przeniesie Cię kliknięcie znajdziesz swoje wszystkie nowe dopasowania oraz archiwum rozmów. Wystarczy, że klikniesz awatar swojej pary, żeby móc kontynuować lub rozpocząć nową rozmowę!


Stwórz swoje własne pikantne historie!

Zmysłowe akcesoria i zabawki, które urozmaicą i dodadzą pikanterii w Twojej sypialni! Kliknij baner i sprawdź nasz sklep z Pikantnymi Gadżetami dla kobiet i par:


Tym artykułem kończymy serię wprowadzającą i przedstawiającą zasady działania Tinder. Aplikacja daje naprawdę dużo możliwości poznawania wielu ciekawych osób i mamy nadzieję, że wiedza, którą tu przekazaliśmy znacząco poprawi Twój komfort użytkowania aplikacji. W kolejnym artykule przedstawimy kilka trików i porad, które znacząco poprawią Twoje szanse na znalezienie nowych dopasowań!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *