Zabawy erotyczne dla par - propozycję zabaw dla zakochanych na wieczór

Zabawy erotyczne dla par na pikantny wieczór! [10 pomysłów]

Wieczór we dwoje nie zawsze musi wyglądać tak samo. Istnieje wiele sposobów, żeby go urozmaicić. Czasami to kolacja, czasami Netflix, a czasami gry planszowe. Niestety, co w momencie kiedy wszystkie seriale są już obejrzane? Z pomocą mogą przyjść bardziej pikantne (i nie mniej przyjemne!) formy rozrywki – zabawy erotyczne dla par!

Zabawy erotyczne to rozwiązanie dla par, które znudziły standardowe sposoby spędzania wieczorów. To też zabawy dla zakochanych, które nie tylko wzniecą żar, ale pozwolą jeszcze bardziej zbliżyć się do siebie. Zabawy we dwoje na wieczór to też okazja do rozluźnienia po całym dniu pracy lub ciężkim tygodniu. Warto więc dać im szansę i przy kolejnym wieczorze spędzanym wraz z drugą połówką wybrać jedną z przygotowanych przez nas propozycji na zabawy erotyczne dla par! 

Zanim jednak przejdziemy do samych zabaw dla zakochanych warto wspomnieć, że do większości z nich nie będziecie potrzebowali niczego więcej niż dobrego humoru, zaangażowania i odwagi. Zabawy erotyczne staraliśmy się wybrać tak, żeby obyło się bez dodatkowych zakupów. Nie w każdym przypadku nam to się udało, ale w większości przypadków do dobrej zabawy wystarczą podstawowe rzeczy – kartka, długopis, talia kart, kości, itp. 

1. Prawda czy wyzwanie – zabawa erotyczna dla par

Pierwszą z zabaw erotycznych jest “Prawda czy wyzwanie”. Zasady są proste. Pytacie swojego partnera lub partnerkę czy woli prawdę, czy wyzwanie, a następnie w zależności od wyboru pytacie go o pikantne szczegóły lub rzucacie wyzwanie. Jako, że ma być to wersja erotyczna tej popularnej zabawy starajcie się zadawać pytania podgrzewające atmosferę – np. “W jakim miejscu chciałbyś/chciałabyś uprawiać ze mną seks?”, “Jaka jest Twoja ulubiona fantazja erotyczna?”, itp. Wyzwania również powinny być wokół seksu – np. “Pieść mnie językiem przez 2 minuty”, “Zrób dla mnie striptiz”, itd. 

2. Zabawy erotyczne w kości

Do tej zabawy będziecie potrzebować kartki, długopisu oraz kości do gry. W zależności od tego ile kości posiadacie stwórzcie wspólnie ponumerowaną listę pieszczot. Przy 1 kostce będzie ich 6, przy dwóch 12, przy trzech 18, itd. Im więcej kości macie tym więcej pomysłów na pieszczoty musicie zapisać. Możecie również dopisać przy nich czas, przez który mają być wykonywane. Zabawa polega na tym, że na przemian rzucacie wybraną przez siebie liczbą kości, a następnie musicie sprawić partnerowi przyjemność w sposób, który wskazał rzut kością. 

Zabawy erotyczne - sposób na spędzenie wieczoru dla par

3. Butelka – zabawy erotyczne dla dorosłych

Chyba każdy zna zasady tej zabawy. Kręcimy butelką siedząc w kółku, a osobie, którą wskaże szyjka butelki musimy sprawić pocałunek. Taka wersja gry była jednak dobra na obozy harcerskie i kolonie. Nie sprawdzi się jednak w przypadku par, ale spokojnie – mamy dla Was rozwiązanie. Tym razem do zabawy potrzebny będzie Wam karton, marker lub długopis i butelka. Na kartonie wyznaczcie coś na kształt tarczy zegara, a następnie zamiast znaczników godzin zapiszcie tam pomysły na pikantne pieszczoty. Sama zabawa jest już prosta – kręcicie butelką wewnątrz tarczy, a następnie sprawiacie partnerowi przyjemność we wskazany przez szyjkę butelki sposób. 

4. Erotyczne podchody

Ta zabawa erotyczna nie należy do najłatwiejszych. Sama rozgrywka jest prosta, ale wymaga odrobiny przygotowań. Zasady w skrócie są takie – każde z Was na kartce papieru zapisuje przyjemność, którą sprawi partnerowi, a następnie ukrywa ją gdzieś w mieszkaniu. Druga część przygotowań polega na przygotowaniu szeregu wskazówek, które mają doprowadzić partnera do celu – dokładnie tak jak w tradycyjnych podchodach. Partner podążając za Waszymi wskazówkami powinien dotrzeć do celu, a Wy w nagrodę otrzyma zapisaną na karteczce przyjemność. 

5. Rozbierany

Gra w rozbieranego to jedna z najpopularniejszych zabaw erotycznych. W skrócie – polega na zwyciężaniu w wybranej grze z partnerem i pozbywaniu go kolejnych części garderoby. Kto pierwszy rozbierze partnera zwycięża. Pomysłów na grę w rozbieranego jest wiele, dlatego poświęciliśmy im oddzielny wpis, który znajdziecie tutaj: Gra w rozbieranego – 5 pomysłów na wieczór

6. Zabawa w „ciepło-zimno” z erotycznym podtekstem

Zabawa erotyczna w ciepło-zimno podobna jest trochę do zabawy w podchody. Każde z Was przygotowuje na karteczce rodzaj przyjemności, którą sprawi partnerowi, a następnie ukrywa ją bardzo dobrze w mieszkaniu. Im bardziej nietypowe miejsce, tym lepiej. Przygotujcie też zegarek, który pozwoli Wam odmierzać czas. Sama zabawa polega na tym, że na przemian z partnerem próbujecie znaleźć ukrytą karteczkę. Jedyne wskazówki, które możecie udzielać to “ciepło, cieplej, gorąco” – gdy partner zbliża się do celu, lub “zimno, zimniej, lodowato”, gdy poszukuje w błędnych miejscach. Szukacie na zmianę, po 1 minucie – czas odmierzajcie zegarkiem. Wygrywa (grę, jak i przyjemność zapisaną na karteczce) ta osoba, która pierwsza odnajdzie karteczkę. 

7. Gra w karty – wersja pikantna

Gra w karty to ten rodzaj zabawy we dwoje na wieczór, który często gości w repertuarze par. Proponujemy pikantną wersję kart! Do zabawy potrzebować będziecie talii kart, kartek oraz długopisu. Na kartce zapiszcie 6 rodzajów przyjemności, pozycji seksualnych, pieszczot i innych erotycznych zadań. Każdy tworzy swoją listę. Następnie zaczynacie grać w swoją ulubioną grę w karty. Przegrany rundy skreśla ze swojej listy wskazaną przez partnera przyjemność. Gracie tak długo, aż jedno z Was pozostanie bez pozycji na swojej liście. Przegrany musi zrealizować wszystkie pozycje, które nie zostały skreślone na liście przeciwnika. 

W alternatywnej, bardziej pikantnej wersji przed każdą partią rozgrywki wybieracie rodzaj przyjemności ze swojej listy i obstawiacie nią rozgrywkę. Wygrany danej partii otrzymuje natychmiast obstawioną przez siebie przyjemność, a przegrany poza jej wykonaniem musi skreślić ze swojej listy przyjemność, którą postawił w rozgrywce. W tej wersji możecie również ustalić czas trwania danej przyjemności by przyspieszyć zabawę. Pośpiech nie jest jednak wskazany… 

8. Wylosuj przyjemność! 

Ta zabawa erotyczna skupia się na przyjemności. Nie ma tutaj elementu rywalizacji, więc jest polecana parom, które poszukują pomysłów na zabawy, które mogą być również grą wstępną. Potrzebne będą Wam dwa woreczki (lub pudełka, owinięte papierem słoiki), kartki, długopis i nożyczki. Na jednej kartce zapiszcie części ciała, które będą pieszczone. Sami ustalcie, które chcecie na niej zawrzeć. Potnijcie je tak, żeby na jednym kawałku kartki była jedna część ciała i umieśćcie w jednym ze słoików. Na drugiej kartce w ten sam sposób zapiszcie sposób sprawiania przyjemności (całowanie, lizanie, dotykanie, ssanie, masowanie, itp.), a następnie umieśćcie w drugim słoiku. Zabawa polega na losowaniu – najpierw sposobu pieszczoty, a następnie części ciała.

Możecie bawić się na dwa sposoby. W wariancie pierwszym to osoba losująca sprawia przyjemność partnerowi, a w wariancie drugim losuje ona sposób w jaki przyjemność sprawi jej partner. 

9. Zabawa erotyczna „Zgadnij co to!”

Kolejna propozycja zabawy we dwoje na wieczór to prosta zabawa w “zgadnij co to!”. Będziecie potrzebować przepaski, którą zasłonicie oczy partnerowi i wygodnego miejsca do zabawy – łóżka, kanapy, rozłożonego na podłodze koca, itp. Poza tym będziecie potrzebować głowy pełnej pomysłów! Zabawa polega na tym, że jeden partner ma zawiązane oczy, a drugi dotyka, smyra, pozwala smakować, wąchać, itd. wybranym przez siebie przedmiotem lub częścią ciała. Celem jest odgadnięcie danego przedmiotu. Jako, że to zabawa erotyczna pomyślcie o tym, żeby przystąpić do niej nago. Arsenał części ciała, które będziecie mogli wykorzystać znacznie się poszerzy! 

10. Odgrywanie ról – zabawy erotyczne dla odważnych

Odgrywanie ról to rodzaj zabawy dla zakochanych, który będzie wymagał od Was nie tylko odwagi, ale dużego zaangażowania i trzymanie się roli, którą postanowicie przyjąć. Poza chęciami i nastawieniem nie potrzebujecie nic więcej! Założenie jest jedno – ta zabawa ma Was zaprowadzić do łóżka. Was, a właściwie postaci, w które się wcielicie! Ustalcie więc swoje role i do dzieła! 

Zabawy erotyczne to nie tylko zabawa!

Mamy nadzieję, że przygotowane przez nas propozycję zabaw erotycznych dla par Was zainspirują. Warto jednak pamiętać, że w zabawach dla par nie chodzi o samą zabawę, ale przede wszystkim o otwarcie się na siebie, zbliżenie się, lepsze poznanie. Wspólne gry i zabawy erotyczne mają też pobudzić nasze życie erotyczne – wzniecić żar, dodać pikanterii naszemu związkami i zapewnić przyjemność, której do tej pory nie udało się osiągnąć. Decydując się na zabawy erotyczne musicie być gotowi na przekraczanie swoich granic, nowe doświadczenia oraz na to, że po kilku minutach zabawy rzucicie się na siebie z pożądaniem i wylądujecie w łóżku! I dobrze! Bo właśnie o to w tym wszystkim chodzi!


Stwórz swoje własne pikantne historie!

Zmysłowe akcesoria i zabawki, które urozmaicą i dodadzą pikanterii w Twojej sypialni! Kliknij baner i sprawdź nasz sklep z Pikantnymi Gadżetami dla kobiet i par:


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *