Sekrety aplikacji Tinder

Ujawniamy: 6 sekretów aplikacji Tinder

Poznaj sekrety aplikacji Tinder, czyli prostej aplikacji randkowej, która znacznie pomaga nawiązywać nowe znajomości i zwiększa Twoje szanse na poznanie osoby, z którą może połączyć Cię namiętny romans.

Czym jest Tinder?

Tinder to prosta aplikacja randkowa działająca wręcz w banalny sposób. Użytkownicy aplikacji Tinder dobierają się w pary na podstawie swoich zdjęć. Otrzymujesz propozycję połączeń i samemu, na podstawie zdjęć i krótkiego opisu oceniasz czy dana osoba Ci się podoba, czy nie. Czy chcesz z nią nawiązać kontakt, czy też nie. Możliwość kontaktu zablokowaną masz do momentu, w którym druga osoba wyrazi chęć rozmowy z Tobą.

Prostota Tindera

Zasada działania aplikacji Tinder i dobierania w pary jest bardzo prosta i tak naprawdę ogranicza się do jedynego kryterium – czy dana osoba Ci się podoba, czy nie. Dzięki temu nie musisz rozmawiać z osobami, które Cię w ogóle nie interesują. Wybierasz tylko te, które naprawdę Ci się podobają, z którymi chcesz nawiązać kontakt i z którymi liczysz na coś więcej. Wystarczy jeden ruch palcem po ekranie!

Tinder – jak to działa? 

Tinder to aplikacja dostępna na urządzenia z oprogramowaniem iOS lub Android. Jest ona darmowa i znajdziesz ją w AppStore lub w sklepie Google play. Po zainstalowaniu i założeniu konta możesz właściwie od razu zacząć z niej korzystać. O tym, jak zoptymalizować swoje konto by zwiększyć szanse na jak najwięcej połączeń napiszemy później, a teraz wyjaśnimy Ci podstawy.

Parowanie

Główną zaletą aplikacji Tinder jest możliwość łączenia się w pary. Sprawa jest prosta. Jakaś osoba podoba się Tobie, Ty podobasz się jej, a więc możecie ze sobą porozmawiać. To ogranicza cały proces poznawania do minimum i pozwala Ci na kontakt tylko z takimi osobami, które Ci się podobają, a Ty im. Wystarczy to dobrze wykorzystać!

Jak dobierać się w pary?

Jednym z głównych ekranów w aplikacji Tinder jest ten, na którym wyświetlają Ci się propozycje par. W zależności od swoich ustawień możesz przebierać pomiędzy osobami przeciwnej, jak i tej samej płci. By zwiększyć Twoje szanse na spotkanie określasz też obszar, z którego wyświetlane będą propozycje. Aplikacja wykorzystuje geolokalizację i pokazuje Ci propozycje osób, które znajdują się blisko Ciebie. Parowanie jest niezwykle proste! Po otrzymaniu propozycji określasz czy dana osoba Ci się podoba (przycisk serduszka) albo nie (krzyżyk). Jeżeli, któraś oznaczona serduszkiem osoba również Cię nim oznaczy możecie rozpocząć rozmowę.


Stwórz swoje własne pikantne historie!

Zmysłowe akcesoria i zabawki, które urozmaicą i dodadzą pikanterii w Twojej sypialni! Kliknij baner i sprawdź nasz sklep z Pikantnymi Gadżetami dla kobiet i par:


Co dalej?

Gratulacje, masz już swoją pierwszą parę! I co dalej? Sprawa jest prosta – pamiętaj o tym, że ta osoba podoba się Tobie, a Ty podobasz się jej. Wykorzystaj to. W zależności od tego czego szukasz w aplikacji postaraj się zrealizować swój cel. Przyjaciel lub przyjaciółka do rozmów? Osoba, z którą spędzisz dłuższe chwile, a może szybki i przygodny seks na jedną noc? Wszystko to masz na wyciągnięcie ręki!

Tym artykułem rozpoczynamy serię wpisów o aplikacji Tinder, która pomoże Ci zwiększyć swoją skuteczność w parowaniu i poznawaniu nowych osób, a co za tym idzie zwiększy Twoją szansę na związek lub seks przygodę. Sprawdź nasz wpis, w którym przybliżamy zasady działania Tindera!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *