Seks smsy

Sexting – jak pisać seks smsy? [5 porad]

Choć pikantne smsy pojawiały się na łamach pikantnehistorie.pl już kilkukrotnie: tutaj (link) oraz w specjalnych wpisach dedykowanych paniom i panom, nigdy wcześniej nie zastanawialiśmy się nad tym, jakie zasady rządzą się takimi wiadomościami i jak pisać seksowne wiadomości, żeby się nie ośmieszyć.

Sexting (od ang. słów “sex” i “texting”), to nic innego jak wymienianie ostrych wiadomości. Czy to z partnerem lub partnerką w celu podgrzania związku, czy też z osobami, które poznaliśmy np. w sieci, a takie pikantne wiadomości są rodzajem urozmaicenia tych relacji. Jak jednak pisać seks smsy, żeby nie wyjść na oblecha, zboczeńca lub desperata? Wystarczy trzymać się kilku prostych zasad, które specjalnie dla Was zebraliśmy w jednym miejscu. Zanim zdecydujesz się kliknąć “wyślij”, sprawdź, czy nie naruszasz którejś z nich.

DLA NIEJ:

 • Błędy ortograficzne i skróty 

  Twój mężczyzna nie będzie miał odwagi cię o tym poinformować, ale zrozum jedno. W dobie autokorekty, autouzupełniania i innych narzędzi ułatwiających pisanie robienie błędów lub używanie skrótów jest niedopuszczalne. Seks smsy często naszpikowane są podtekstami, które tracą “drugie dno” gdy nie zadbasz o ich styl.

 • Nigdy nie używaj “lol”

  Nigdy. Kiedy twoja wymiana pikantnych wiadomości przesunęła się za daleko i wykracza poza akceptowane przez ciebie granicę, możesz sprowadzić ją na dobre tory w lepszy sposób. “Lol” lub inny akronim wyrażający śmiech zgasi pożar, który w nim wznieciłaś skuteczniej niż przyłapanie go przez tatę w trakcie masturbacji!

 • Nie obiecuj zbyt wiele

  Niesiona emocjami podczas wymiany gorących wiadomości często możesz napisać o jednego seks smsa za dużo. Pamiętaj, że twój partner podchodzi do nich poważnie i gotowy jest spełnić każde twoje żądanie. Dlatego jeżeli nie jesteś gotowa np. na anal, nie wspominaj o nim w wiadomościach, bo przy następnej okazji, twój partner zacznie się dobierać do twojego tyłka!

 • Nigdy nie kłam w imię fantazji

  Kiedy jesteście już podnieceni, twój mężczyzna będzie chciał znać twoje zamiary. Będzie się chciał dowiedzieć czego chcesz, a czego nie. Pisząc seks smsy nigdy nie kłam, bo jak wiesz, kłamstwo ma krótkie nogi. Siedzisz w dresie, a nie w seksownej czarnej bieliźnie? Co zrobisz, gdy twój partner poprosi o zdjęcie wypiętej pupy w tych seksownych majteczkach? Teraz rozumiesz? Nie kłam.

 • Emotikony są zbędne

  Gorące smsy to przede wszystkim oddziaływanie na wyobraźnie. Zamiast ozdabiać wiadomość tysiącem mrugających emotikonek skup się na samej treści. Flirt przez smsy powinien być pozbawiony niepotrzebnych dodatków, a takimi są właśnie wszelkie emotikony. Jeżeli już tak bardzo chcesz ozdobić czymś wiadomość, wyślij mu zdjęcie, które dodatkowo pobudzi jego zmysły.

DLA NIEGO:

 • To nie lekcja anatomii!

  Komponując seks smsy do swojej partnerki nie używaj anatomicznych określeń. Nie pisz jej, że chcesz wsadzić swój penis w jej waginę. Nie ma w tym nic podniecającego, co mogłoby choć trochę pobudzić wyobraźnię. Baw się słowami i używaj dwuznaczności. Jeżeli koniecznie chcesz napisać o swoim przyrodzeniu, zrób to w mniej formalny sposób. Z pewnością masz dla niego imię – możesz go użyć ;)

 • Unikaj banałów

  Czasami prostota i teksty rodem z czasopism dla nastolatków się sprawdzają, ale tylko czasami, np. gdy jesteś nastolatkiem. Prawdziwy mężczyzna nie jest banalny i jego seksowne wiadomości też nie są. Dlatego postaraj się i nie pisz płytkich tekstów, bo tylko ją rozśmieszysz. Owszem, czasem śmiech jest dobrym sposobem na rozgrzanie kobiety, ale nie wtedy kiedy ona śmieje się z ciebie. A tak to się może skończyć, gdy idziesz na łatwiznę.

 • Żadnych zdjęć penisa. Nigdy!

  Nigdy tego nie rób. Po pierwsze nie ma takiego kąta, z którego zdjęcie penisa wygląda dobrze, a po drugie kobiecie nie jest ono potrzebne. My kobiety wiemy, że masz penisa. Nie musimy go widzieć, a jego zdjęcie nie wywoła w nas podniecenia. Nie psuj więc nam niespodzianki wysyłając niezdarnie zrobione zdjęcie. Zamiast tego napisz jak bardzo nas doceniasz (lub cokolwiek innego). Z pewnością zwiększą się twoje szanse!

 • Bądź konkretny

  Kobiety lubią konkrety. Zamiast pisać zagmatwane historie, pisz konkretnie. Masz ochotę wziąć mnie od tyłu? Postaraj się i napisz to w taki sposób, żebym nie myślała o niczym innym. W pisaniu seksownych wiadomości nie ma nic bardziej podniecającego jak jasny przekaz. Możesz pisać nic nie wnoszące poematy, a możesz też w subtelny sposób przekazywać swoje pragnienia i fantazje.

 • Nie smsuj gdy jesteś pijany

  Klasyczna wiadomość gdy jesteś pijany wygląda tak: coś miłego, coś o sobie, a na koniec konkret. Zazwyczaj po takiej wiadomości pozostaje niesmak, a ty budzisz się z ręką w gaciach. Zamiast pisać o tym jaką masz ochotę na seks, napisz, że wróciłeś do domu. I tak z seksu by nic nie było, bo po alkoholu możesz niedomagać, dlatego nawet nie licz na to, że rzucimy wszystko by do ciebie przyjechać. Napisz natomiast rano, gdy już otrzeźwiejesz. Seks to doskonałe lekarstwo na kaca, a wiadomość o czekającym na nas śniadaniu i wspólnym prysznicu może zapewnić ci wspaniały dzień.

Wystarczy trzymać się tych kilku prostych rad, żeby wasze seks smsy były skuteczne i naprawdę rozgrzały do czerwoności waszych partnerów. Sprawdź jak seks smsy wpłyną na pikantną atmosferę w Twoim związku i już teraz napisz seks wiadomość do swojego partnera lub partnerki.

A gdy ogień zapłonie…

Seks smsy to sposób na wzniecenie ognia. Gdy Wasza sypialnia wybuchnie żarem namiętności możecie pójść o krok dalej. Specjalnie dla Was uruchomiliśmy Pikantne Gadżety – sklep erotyczny dla kobiet i par. Znajdziecie w nim zmysłowe zabawki erotyczne najlepszych producentów, dzięki którym będziecie w stanie osiągać kolejne szczyty przyjemności. Kliknij baner poniżej i zapoznaj się z naszą ofertą:

 

Przejdź do sklepu Pikantne Gadżety


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *