Seks oralny - najlepsze porady dla niej i dla niego!

Seks oralny – 10 uniwersalnych porad dla par!

Coraz więcej par sięga po seks oralny. Ta popularna forma stosunku nazywana również miłością francuską stanowi doskonałe urozmaicenie pożycia. Nie każdy jednak chętnie sięga po tę formę przyjemności. Dla tych, którzy chcieliby, a nie zrobili tego do tej pory, jak i dla tych, którzy chcieliby udoskonalić seks oralny w związku przygotowaliśmy krótki poradnik.

Lepszy seks, to lepszy związek. Pary, które nie wstydzą się rozmawiać o swoich potrzebach, upodobaniach i fantazjach wiedzą o tym doskonale. Zadowolenie, spełnienie i radość tuż po to tylko jedne z objawów spełnienia seksualnego. O innych korzyściach napisano już wiele. Chcąc polepszyć relacje z partnerem warto więc zadbać o łóżkową sferę związku. Seks oralny to nie tylko nowy sposób spełnienia. To też nowy wymiar przyjemności – zarówno dla partnera, jak i dla partnerki. I choć każdy stosunek “francuski” sprawi Wam radość, to warto znać kilka sztuczek, dzięki którym sex oralny wyniesie Was na orbity przyjemności.

Porada 1: Ważna jest higiena

By seks oralny był przyjemny nie tylko dla osoby, która będzie czerpać przyjemność, ale też dla partnera, który ją sprawia musicie zadbać o swoją higienę. Przystrzyżenie okolicy Waszych narządów płciowych jest tylko jednym, nie zawsze koniecznym rozwiązaniem. Wszystko zależy bowiem od tego, czy Waszemu partnerowi lub partnerce przeszkadza owłosienie. O wiele ważniejsze jest utrzymanie genitaliów w czystości. Przed seksem – niezależnie od rodzaju – warto się odświeżyć, a przed seksem oralnym to wręcz obowiązek! 

Porada 2: Zadbaj o komfort (nie tylko swój!)

Komfort w trakcie seksu oralnego to coś, o czym warto pamiętać. Dotyczy się to zarówno tego partnera, któremu będziemy sprawiać przyjemność ustami, jak i tego, który będzie ją sprawiał. Warto zadbać o to, żeby mieć swobodę ruchu. Komfortowe warunki nie tylko spotęgują doznania, ale uchronią nas przed drobnymi kontuzjami i nadwyrężeniem szyi. 

Porada 3: Seks oralny? Daj się ponieść!

Z seksem jest tak, że czasami ten najlepszy, to ten zupełnie nieplanowany. Spontaniczny seks, czyli ten, do którego dochodzi najczęściej w niespodziewanych momentach, w których buzują w Was emocje, pożądanie i seksualne podniecenie może być niezapomnianym przeżyciem. Tyczy się to również seksu oralnego. Spontaniczny lodzik lub mineta, to nie tylko przyjemne zaskoczenie. To też dodatkowe doznania podkręcone adrenaliną! 

Porada 4: Baw się tempem!

Ta porada jest zarówno dla niego, jak i dla niej. Sprawiając przyjemność ustami bawcie się tempem. Budujcie napięcie, doprowadzajcie partnera na skraj orgazmu, a następnie przystopujcie tempo i dajcie lekko opaść emocjom. Czy istnieje limit? Nie. Możecie bawić się tempem tak długo jak chcecie – w końcu to osoba robiąca dobrze dyktuje warunki. A przynajmniej tak długo, jak Wasz partner lub partnerka nie będą błagać o koniec! 

Porada 5: Seks oralny to nie tylko język! 

Choć miłość francuska to przede wszystkim sprawianie przyjemności językiem lub ustami wcale nie musicie ograniczać się tylko do nich. W seksie oralnym wykorzystać możecie cały arsenał, w który wyposażyła Was natura. Jednym z pierwszych, którymi możecie zapewnić dodatkowe wrażenia są ręce. Jeśli jesteś kobietą możesz chwycić w dłonie penisa swojego partnera i wykonywać dodatkowe ruchy, pieścić jego jądra lub dotykać całe ciało. Partner natomiast może wykorzystać dłonie do dodatkowej stymulacji łechtaczki, piersi (a w szczególności sutków) lub do stymulacji wejścia i wnętrza pochwy palcami. 

Porada 6: … i nie tylko dłonie! 

Dłonie, to tylko jeden sposób na urozmaicenie seksu oralnego. Dodatkową przyjemność swojemu partnerowi, jak i sobie również w inny sposób. Zastanawiasz się w jaki? Możesz przerywać go tradycyjnym seksem. Ocieranie się narządami, penetracja – wszelkie chwyty dozwolone. I choć seks oralny może być doskonałą grą wstępną, to pamiętaj, że w przypadku, w którym chcesz doprowadzić partnera lub partnerkę ustami tradycyjny seks ma być tylko przyjemnym przerywnikiem. 

Porada 7: Nie bój się sięgać po gadżety i zabawki

Niezapomniane wrażenia z seksu oralnego mogą zapewnić Wam erotyczne zabawki i pikantne gadżety. Wszelkiego rodzaju masażery i wibratory to przyjemne urozmaicenie i dodatkowe bodźce dla Waszego partnera lub partnerki. Poza nimi ciekawym urozmaiceniem są różnego rodzaju żele do masażu, rozgrzewające lub chłodzące i inne, które wpływają na odczuwane wrażenia. Nie bójcie się eksperymentować, bo to dzięki eksperymentom odkryjecie nieznane do tej pory wymiary przyjemności. W naszym sklepie z pikantnymi gadżetami dla kobiet i par znajdziecie wszystko czego potrzebujecie do eksperymentów!

Porada 8: Seks oralny? Ważne jest odpowiednie nawilżenie!

Podobnie jak w tradycyjnym seksie, tak i w miłości francuskiej ważne jest odpowiednie nawilżenie. W tym wypadku w sukurs przychodzą nam nasze ślinianki. Sprawiając przyjemność swojemu partnerowi lub partnerce pamiętaj o tym, żeby Twoje wargi, jak i język były odpowiednio nawilżone. Zmniejszy to nie tylko tarcie, ale sprawi, że odczuwane bodźce będą przyjemniejsze. 

Porada 9: Naucz się obserwować reakcje partnera

W seksie oralnym ważne jest nauczenie się reakcji naszego partnera lub partnerki na przyjemność, które sprawiamy. Skurcze ciała, pomruki, westchnienia, przyspieszony oddech i inne reakcje mówią o tym, czy pieszczoty, które sprawiamy przynoszą efekty. Obserwuj partnera. Obserwuj to jak reaguje. Naucz się wyłapywać sygnały pojawiające się tuż przed orgazmem. 

Porada 10: Porozmawiajmy o seksie oralnym

Ostatnią wskazówką, którą dla Was mamy jest… rozmowa. Nic tak nie poprawi Waszego seksu oralnego jak szczera rozmowa. Rozmawiając z partnerem o miłości francuskiej możecie przekazać mu co lubicie, a czego nie lubicie w tego rodzaju seksie. Możecie też dowiedzieć się tego samego o swoim partnerze. Żadne porady z sieci (również te nasze!) nie są uniwersalne. Każdy z nas ma swoje upodobania i warto o nich rozmawiać! 

Mamy nadzieję, że 10 porad dotyczących seksu oralnego, które dla Was przygotowaliśmy pomogą Wam osiągnąć mistrzostwo w tej dziedzinie miłości – ku uciesze Waszej i Waszych partnerów i partnerek. Jeśli macie jakieś sprawdzone sposoby lub wskazówki, którymi chcecie się podzielić dajcie znać w komentarzach!


Stwórz swoje własne pikantne historie!

Zmysłowe akcesoria i zabawki, które urozmaicą i dodadzą pikanterii w Twojej sypialni! Kliknij baner i sprawdź nasz sklep z Pikantnymi Gadżetami dla kobiet i par:


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *