Sprośne teksty w łóżku - poradnik dla początkujących

Sprośne teksty w łóżku – jak zacząć? [Poradnik]

Męczy Was już nuda w sypialni, ale nie macie ochoty na ostre eksperymenty? Powiem orzeźwienia w łóżku mogą pomóc Wam wprowadzić sprośne teksty – gra słów wywołująca emocje i podniecenie. 

Sprośne teksty w sypialni to doskonałe urozmaicenie życia erotycznego. Ich użycie nie wymaga od Was długich przygotowań mentalnych, ani nakładów finansowych. Oczywiście – swoje sypialniane zabawy możecie wzbogacić dodatkowo o pikantne gadżety albo elementy BDSM (zobacz nasz poradnik BDSM), jednak na początek wystarczy kilka pikantnych tekstów szepniętych do ucha partnera lub partnerki. Jak wprowadzić sprośne słowa w łóżku? Przygotowaliśmy dla Was kilka wskazówek, które z pewnością to ułatwią! 

Teksty erotyczne w sypialni? Doskonały pomysł! 

Zacznijmy od najważniejszego. Kilka ostrych, sprośnych słówek wypowiedzianych w podczas stosunku to dodatkowy element podgrzewający atmosferę. Jeżeli zaczęliście odczuwać nudę w trakcie zbliżeń, wymiana pikantnych uwag może to zmienić! Najważniejsze – sprośne teksty w sypialni możecie wprowadzić już przy najbliższej okazji!

Jak przekonać partnera lub partnerkę? 

Jednym z pierwszych pytań pojawiających się w głowie osób chcących zacząć korzystać z tekstów erotycznych jest to, jak zareaguje partner. Najczęstsze obawy to m.in. to, czy partner zareaguje pozytywnie, czy się nie speszy, czy nie wybuchnie śmiechem, lub czy zupełnie nie straci ochoty na seks. Obawy te w większości przypadków są jednak bezpodstawne, a najlepszym sposobem na ich rozwianie jest… użycie sprośnych tekstów w łóżku. 

Tak, w odróżnieniu od innych fantazji sprośne słowa nie są niczym, czego można się obawiać. W razie problematycznej reakcji partnera wystarczy kilka słów wyjaśnienia w szczerej rozmowie. 

Obserwuj reakcję partnera na Twoje sprośne słówka

Erotyczne teksty mają jedno główne zadanie – sprawić, że Twój partner lub partnerka jeszcze bardziej się podnieci, a przyjemność czerpana z seksu będzie jeszcze większa. Ważne jest więc obserwowanie reakcji na wypowiadane słowa. Pamiętaj jakiego rodzaju sprośne teksty działają pozytywnie, a które przygaszają ogień pożądania. 

Jak tworzyć sprośne słowa? 

Wiele osób nie używa pikantnych słówek w sypialni nie tylko z obawy przed reakcją partnera lub partnerki. Bardzo często po prostu nie wiedzą jak tworzyć sprośne teksty. Na końcu wpisu przygotowaliśmy kilka przykładów dla leniwych, ale zanim do nich przejdziecie zapoznajcie się z kilkoma sposobami na tworzenie ich samemu. 

Powiedz co cię podnieca 

Przyjrzyj się swojemu partnerowi lub partnerce dokładnie. Jędrna pupa, umięśnione ramiona, aksamitna skóra, zarost… każdy z elementów ciała drugiej połówki może być punktem zaczepienia do pikantnych słówek. Powiedz jak bardzo dany element Cię podnieca, jakie emocje wywołuje – prawda, że proste? 

Powiedz co chcesz zrobić partnerowi lub partnerce

Kolejnym punktem zaczepienia mogą być Twoje pragnienia i żądze. Daj się ponieść chwili i emocjom. Pomyśl w jaki sposób chcesz sprawić przyjemność swojemu partnerowi lub partnerce, powiedz to, a następnie stanowczo przejdź do realizacji planów. Masz ochotę dać partnerowi niezapomnianego loda, albo zrobić idealną minetę partnerce – powiedz to i zrób. 

Wyraź swoje pragnienia i oczekiwania

Jednym z punktów, o które można się zaczepić są Twoje pragnienia. Nie bój się powiedzieć drugiej połówce w jaki sposób chcesz mieć sprawioną przyjemność. Jasno komunikuj pozycję, w której partner lub partnerka ma się z Tobą kochać. Podkreślaj jak to na Ciebie działa i jaką przyjemność w ten sposób Ci sprawia. 

Dodaj szczyptę pikanterii

Ostatnim elementem jest pikanteria. W końcu sprośne teksty nie mogą być grzeczne. Znając punkty, o które możesz się zahaczyć wystarczy dodać do tego słowa uznawane zwyczajowo za wulgarne, sprośne, niegrzeczne, ostre, pikantne, a nawet niecenzuralne. Pamiętając o obserwowaniu reakcji eksperymentuj z różnymi kombinacjami i testuj jak wpłynie to na Wasz seks. 

Sprośne teksty – przykłady

Na koniec przygotowaliśmy dla Was kilka przykładów sprośnych tekstów do sypialni. Możesz wykorzystać je bez zmian lub potraktować jako inspirację dla własnych pomysłów: 

Punkt zaczepienia: Co Cię podnieca? 

 • Nawet nie wiesz, jak działają na mnie twoje [tu wstaw część ciała].
 • Uwielbiam patrzeć na twoje [tu wstaw część ciała], bardzo na mnie działają.
 • Nie wyobrażasz sobie co dzieje się w mojej głowie, gdy patrzę na twoje [tu wstaw część ciała].
 • Gdy myślę i patrzę na twoje [tu wstaw część ciała] robię się mokra / twardy.

Punkt zaczepienia: Co chcesz zrobić? 

 • Wezmę cię [pozycja, w której chcesz się kochać].
 • Będę cię pieprzyć do białego rana.
 • Chcę ci zrobić [przyjemność, którą chcesz sprawić] teraz! 
 • Mam ochotę brać cię [sposób, w jaki chcesz się kochać].

Punkt zaczepienia: Twoje pragnienia

 • Chcę, żebyś wzięła / wziął mnie [pozycja, w której chcesz się kochać].
 • Pieprz mnie szybciej / wolniej. 
 • Chcę, żebyś zrobił / zrobiła mi dobrze ustami.
 • Skończ mnie! 

Przykładowe sprośne teksty nie wyczerpują całego wachlarza słów, słówek, zdań i erotycznych zwrotów, które możecie wykorzystać w swojej sypialni. Pamiętajcie, że pikantne słówka to przede wszystkim sposób na urozmaicenie Waszego życia seksualnego. Nie bój się eksperymentować i wykorzystać ich w praktyce!


Stwórz swoje własne pikantne historie!

Zmysłowe akcesoria i zabawki, które urozmaicą i dodadzą pikanterii w Twojej sypialni! Kliknij baner i sprawdź nasz sklep z Pikantnymi Gadżetami dla kobiet i par:


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *