Poznaj 5 prostych sposobów na lepszy seks oralny

5 prostych sposobów na lepszy seks oralny

Istnieje niezliczona ilość sposobów na lepszy seks oralny. Miłość francuska coraz częściej gości w naszych salonach i już dawno przestała być kojarzona negatywnie. Seks oralny nie jest już także jedynie alternatywą wybieraną przez nastolatków rozpoczynających swoje życie seksualne, ale wpisał się na stałe do repertuaru par z o wiele większym stażem. W dzisiejszym tekście przedstawimy Wam 5 sposobów na lepszy seks oralny, dzięki którym jeszcze częściej będzie on gościł w Waszych sypialniach. Zaczynajmy!

Nim jednak przejdziemy do X sposobów na lepszy seks oralny musisz zadać sobie jedno ważne pytanie – czy naprawdę wiesz jak sprawić drugiej osobie przyjemność ustami? Odpowiedz na to pytanie szczerze bo sztuczki i sekrety, które zdradzimy w tym artykule na nic się nie zdadzą, jeżeli nie masz opanowanych podstaw! Spokojnie – nawet jeżeli Twoje podstawy leżą nie musisz się martwić. Nim poznasz 5 prostych sposobów na lepszy seks oralny zapoznaj się z naszymi poradnikami na temat podstaw: Mineta – kompletna instrukcja [10 porad] oraz Jak dobrze zrobić loda – 6 pikantnych sztuczek!

Gotowe? Ok, w takim razie zaczynajmy. Przedstawione poniżej sposoby mają pomóc ulepszyć Wasz seks oralny i są uniwersalne. Możesz wprowadzić je do swojego repertuaru zarówno jeśli jesteś kobietą, jak i mężczyzną.

Miejsce

Lepszy seks oralny nie musi oznaczać ekwilibrystycznych pozycji, dławienia się, morderczego tempa, ani niczego, co może dostarczyć którejś ze stron nieprzyjemności. Bardzo często by polepszyć Wasze doznania wystarczy zmienić miejsce, w którym sprawiacie sobie oralną przyjemność. Jeżeli zazwyczaj nie wychodzicie poza drzwi własnej sypialnie przy kolejnej okazji do miłości francuskiej spróbujcie zaszaleć. Fotel w pokoju? Blat w kuchni? Pralka lub tylna kanapa Waszego samochodu? Każde z nietypowych miejsc dostarczy Wam nowych doznań i emocji, dzięki czemu Wasz seks oralny będzie jeszcze lepszy!

Lepszy seks oralny, to ten niespodziewany

Czy zastanawiało Cię kiedyś, dlaczego im dłużej jesteś w związku, tym bardziej planujecie swój seks? Dlaczego gdzieś ulotniła się spontaniczność, pożądanie, które potrafiło sięgać punktów kulminacyjnych w najmniej oczekiwanych momentach? Jeżeli chcesz polepszyć Waszą przyjemność płynącą z seksu oralnego na nowo wprowadź do Waszego związku spontaniczność. Twój partner lub partnerka właśnie gotuje obiad? A może relaksuje się na kanapie? Każda niespodziewana okazja jest dobra na miłość francuską!

Ważna jest atmosfera

Pisaliśmy już o tym w naszych poradnikach, ale ten punkt jest tak ważny, że musimy go powtórzyć. W seksie oralnym ważna jest atmosfera. W tej kwestii masz pole do popisu, ponieważ tylko od Twojej kreatywności zależy to, w jaki sposób wykreujesz atmosferę. Nie ważne, czy będą to rozpalone w całym mieszkaniu świece, czy też nastrojowa muzyka – zadbaj, by dla Ciebie i Twojego partnera lub partnerki było to nie tylko przeżycie cielesne, ale też duchowe.

Wypróbuj gadżety

Ustalmy jedno. Do seksu oralnego nie trzeba wiele. Wystarczysz Ty, Twoje usta i partner, a reszta to już tylko przyjemność. Zgadzasz się? Zastanawiasz się pewnie, dlaczego w takim razie wspomnieliśmy o gadżetach. To proste! Tak jak w życiu codziennym, tak i w seksie oralnym gadżety mają za zadanie polepszyć dane doświadczenie. Nie zastąpią one Twojego zaangażowania, ale pomogą odczuwać jeszcze więcej przyjemności Twojemu partnerowi lub partnerce. Wybór jest ogromny! Pikantne gadżety to nie tylko masażery i wibratory, którymi możesz urozmaicić zabawę, ale też wszelkiego rodzaju żele rozgrzewające i chłodzące, czy zwykła miętowa guma, która znacząco wzmocni odczuwane bodźce. Jeżeli chcesz po nie sięgnąć kliknij baner poniżej i zapoznaj się z ofertą Pikantne Gadżety – sklepu, który przygotowaliśmy z myślą o kobietach i parach: 

Przejdź do sklepu Pikantne Gadżety


Pikantna ciuciubabka

Na koniec zostawiliśmy prawdziwą bombę! Coś, co sprawi, że Wasz seks oralny osiągnie nowy wymiar przyjemności. Zakładamy, że zżera Cię ciekawość, dlatego nie będziemy dłużej czekać. Ostatni sposób na lepszy seks oralny, który chcemy Ci zaproponować to użycie w trakcie zabawy przepaski do zasłonięcia oczu. Pozbywając swojego partnera lub partnerki tego zmysłu sprawisz, że pozostałe jeszcze bardziej się wyostrzą. Twój dotyk będzie odczuwany jeszcze mocniej, a każdy wydobywający się dźwięk będzie głośniejszy niż zwykle. Dla Ciebie to również będzie świetna zabawa. Widok Twojego partnera lub partnerki leżącego przed Tobą i czekającego na rozwój wydarzeń dodatkowo Cię nakręci.

Z pewnością domyślasz się, że tricków i porad na polepszenie seksu oralnego jest zdecydowanie więcej. My jednak wybraliśmy dla Ciebie te, które z łatwością możesz wprowadzić do swojego życia nawet tuż, po skończeniu lektury tego poradnika. Pamiętaj jednak, że to co najważniejsze w miłości francuskiej, to Twoje zaangażowanie. Już sam fakt, że dotarłaś/eś do tego miejsca świadczy, że polepszanie swoich umiejętności nie jest Ci obce i zależy Ci na poprawie Waszego życia seksualnego. Nie pozostaje nam życzyć Ci samych sukcesów na tym polu. Do boju! :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *