Erotyczne smsy dla niego to doskonała zabawa!

Erotyczne smsy dla niego – [15 gotowych przykładów]!

O sile pikantnych wiadomości przekonały się już tysiące czytelniczek odwiedzających naszą stronę. Na łamach serwisu znajdziecie wiele tekstów poświęconych sextingowi, które zebraliśmy dla Was w jednym miejscu. Dziś publikujemy kolejne rozwinięcie tematu, dzięki czemu zwiększy się Twój arsenał erotycznych wiadomości, które możesz wysłać do niego.

Erotyczne smsy dla niego potrafią zdziałać cuda. Wysłane w niespodziewanym momencie poprawią nawet najcięższy dzień i sprawią, że myśli Twojego faceta będą krążyć tylko wokół Ciebie. Erotyczne smsy możesz wysyłać mu właściwie w każdej porze, w której będziesz mieć na to ochotę. Pamiętaj jednak, że tak jak z innymi pikantnymi zabawami, tak i sexting może przynieść Wam wiele gorących chwil, które ciężko Wam będzie powstrzymać.

Jakie powinny być erotyczne smsy dla niego?

Musisz pamiętać, że zabawa w sexting powinna być naturalna, tzn. jeżeli na co dzień jesteś raczej spokojną osobą, to raczej najostrzejsze smsy nie będą do Ciebie pasować… do czasu! Wszystko jest kwestią wyznaczania sobie kolejnych etapów i oswajania z tego typu zabawą. Decydując się na rozpoczęcie swoich przygód z erotycznymi smsami, w takim wypadku powinnaś zacząć od wiadomości, które pomogą Wam obojgu wdrożyć się w ten sposób flirtowania.

Erotyczne smsy dla niego – początkujący

Jeżeli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z erotycznymi wiadomościami, to sprawdź poniższe przykłady, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Z pewnością zainspirują Cię do działania i pobudzą kreatywność, dzięki czemu łatwiej będzie zrobić kolejny krok:

 • “Mam na Ciebie ochotę” – to jeden z najpopularniejszych i najbardziej neutralnych tekstów, którym możesz rozpocząć wymianę erotycznych wiadomości.
 • “Dziś wciąż czuję Twój zapach” – daje Twojemu mężczyźnie znak, że zwracasz uwagę nawet na najdrobniejsze szczegóły.
 • “Nie mogę przestać o Tobie myśleć” – seksowny sms, który pokaże mu, że jest dla Ciebie ważny.
 • “Na ustach wciąż mam smak naszego ostatniego pocałunku” – to idealny tekst, kiedy lubisz pocałunki. Możesz być pewna, że Twój facet będzie obdarowywał Cię nimi z jeszcze większą ochotą.
 • “Nie mogę się doczekać, gdy znajdę się w Twoich ramionach” – tą erotyczną wiadomością dasz mu znać, że potrzebujesz kontaktu fizycznego.

Sex smsy – kolejny krok

W przypadku, w którym żaden z powyższych przykładów nie wydał Ci się atrakcyjny, z pewnością należysz do tej grupy kobiet, które gotowe są na coś więcej. Grzeczne i romantyczne smsy nie są dla Ciebie i jesteś gotowa zrobić kolejny krok. Tym razem mamy dla Ciebie przykłady erotycznych smsów dla niego, które wywołają rumieńce nie tylko u niego, ale i u Ciebie:

 • “Wczorajszy seks był cudowny! Jeszcze długo o nim nie zapomnę” – tego rodzaju wiadomością podbudujesz jego ego i sprawisz, że do kolejnego razu jeszcze bardziej się przyłoży.
 • “Mam bardzo brudne myśli… nie jesteś w stanie sobie wyobrazić co bym dziś z Tobą zrobiła” – w ten sposób rzucisz mu wyzwanie. Możesz być pewna, że ten erotyczny sms dla niego będzie zagadką, którą będzie chciał z Ciebie wyciągnąć.
 • “Jeżeli mógłbyś dzisiaj zrealizować ze mną swoją fantazję, to co byś ze mną zrobił?” – takim erotycznym smsem pobudzisz go do intensywnego myślenia, ale uważaj… jeżeli nie jesteś gotowa zrealizować jego fantazji, Twój mężczyzna może się rozczarować.
 • Jestem rozgrzana i nie mogę się doczekać, aż wrócisz do domu” – pikantna wiadomość, która zapowie mu gorący wieczór. Możesz być pewna, że dziś grzecznie wróci do domu!
 • Nie jesteś w stanie wyobrazić sobie jak bardzo pragnę Cię w sobie poczuć. Wracaj szybko!” – kolejny sms-obietnica, który sprawi, że Twój facet szybko pojawi się w domu!

Erotyczne smsy dla niego – gorący finał

Poprzednie przykłady wydają się dla Ciebie zbyt grzeczne? Z pewnością wiesz czego chcesz od życia, od siebie i od swojego faceta! Oznacza to także, że jesteś gotowa na wprowadzenie swoich wiadomości na najwyższy finał, który z pewnością doprowadzi Was do gorącego finału! Jakiego? To już zależy od Ciebie i tego jak poprowadzisz wymianę wiadomości:

 • Chcę Cię teraz! Wracaj do domu!” – daj mu znać o swoich pragnieniach, a on już się postara, żeby je szybko zrealizować.
 • Mam ochotę wziąć go do ust i pieścić Cię tak jak lubisz. Za ile będziesz?” – podkręć atmosferę erotycznym smsem, który dla niego będzie obietnicą niezapomnianych przeżyć!
 • Dzisiaj masz mnie wziąć [pozycja, na którą masz ochotę]” – przejmij inicjatywę i zapewnij sobie seks w pozycji, na którą masz ochotę!
 • Jestem dzisiaj Twoja! W jaki sposób to ze mną zrobisz?” – tym razem odwracasz sytuację i to on ma się wykazać. Możesz być pewna, że samo myślenie o sposobie, w jaki to z Tobą zrobi odpowiednio Was nakręci!
 • “Dziś będę Twoją suką. Pieprz mnie mocno i przez całą noc!” – najostrzejsza propozycja erotycznego smsa do niego. Jeżeli jesteś gotowa na odrobinę szaleństwa, to tą pikantną wiadomością rozpalisz go do czerwoności!

Powyższe przykłady na erotyczne smsy dla niego mają Ci pomóc znaleźć styl smsowania, który najbardziej pasuje do Ciebie. Traktuj je jako wzory i dopasowuj do siebie. Możesz korzystać z nich kopiując je słowo w słowo, ale możesz też zmieniać lub łączyć ich treść. Sexting to zabawa i urozmaicenie związku i tak powinnaś do tego podchodzić.

Wspominając o urozmaiceniach… 

Erotyczne smsy to tylko jeden krok w stronę rozpalenia żaru w Waszym związku. Z pewnością pomogą Wam wzniecić ogień i podgrzać atmosferę, ale z biegiem czasu będziecie chcieli pójść o krok dalej. Pikantne historie, które piszą się w Waszych sypialniach, kuchniach i łazienkach możecie dodatkowo doprawić. Gadżety erotyczne to doskonała przyprawa dla każdego związku – pomagają pokonywać kolejne granice seksualności, odkrywać nowe formy przyjemności, dostarczają rozkoszy, której do tej pory nie doświadczyliście. Specjalnie dla Was – kobiet i par chcących wycisnąć z seksu jak najwięcej przyjemności – uruchomiliśmy Pikantne Gadżety – sklep erotyczny dla kobiet i par. Kliknij w baner i zapoznaj się z naszą ofertą:

 

Przejdź do sklepu Pikantne Gadżety

 


Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat pisania pikantnych smsów, albo poznać więcej przykładów kliknij w ten link i przejdź do działu, w którym znajdziesz więcej tekstów na temat wymiany pikantnych wiadomości.

2 thoughts to “Erotyczne smsy dla niego – [15 gotowych przykładów]!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *