Jak poderwać dziewczynę w szkole - poradnik

Jak poderwać dziewczynę w szkole

Z pewnością mijasz ją codziennie na korytarzu, myślisz o niej, a ona nawet nie zwraca na ciebie uwagi? Z tego poradnika dowiesz się jak to zmienić i jak poderwać dziewczynę w szkole.

Szkoła to doskonałe miejsce do nawiązywania nowych znajomości. To również doskonałe miejsce do tego by poderwać dziewczynę. Nie ważne, czy to liceum, czy uczelnia na której jesteś, w każdym z tych miejsc możesz poznawać i podrywać kobiety! Wystarczy, że zastosujesz kilka prostych zasad wspomnianych w tym poradniku, które pokażą Ci, że poderwać dziewczynę w szkole wcale nie jest trudno.

Poznaj znajomych dziewczyny ze szkoły, którą chcesz poderwać

Nie da się poderwać dziewczyny ze szkoły bez poznania jej znajomych. Nawet jeśli nie masz z nią jeszcze bezpośredniego kontaktu, spróbuj poznać jej znajomych ze szkoły i zaprzyjaźnić się z nimi na tyle, żeby wspominali o tobie przy niej. To potężna broń, dzięki temu przestaniesz być dla niej anonimowy, a to pomoże ci ją poderwać.

To nie jest konieczne, ale da Ci kilka dodatkowych punktów na start.

Również dzięki temu ci znajomi będą mogli Cię później na przykład z nią zapoznać, wtedy będzie to zupełnie naturalne.

Zrób dobre pierwsze wrażenie

Nie musisz od razu robić piorunującego wrażenia i sprawiać, że nie będzie mogła przestać o tobie myśleć. Aby poderwać dziewczynę ze szkoły, wystarczy że na początku wypadniesz po prostu korzystnie, na tyle dobrze, żeby miała ochotę jeszcze z Tobą rozmawiać.

Tutaj bardzo pomagają dobre opinie o Tobie, które słyszała od swoich znajomych. Jak widzisz dzięki temu podryw w szkole może stać się znacznie łatwiejszy.

Nie narzucaj się jej

Jeśli jesteście razem w szkole, to prawdopodobnie widujecie się codziennie. Nie oznacza to, że macie bez przerwy rozmawiać. Czasami wystarczy uśmiech, czasami dobrze będzie zamienić z nią kilka zdań. Staraj się to różnicować i pozostawiaj niedosyt.

Stopniowo rozwijaj relację z dziewczyną

Stopniowo przechodź na bardziej intymne tematy, ale uważaj przy tym, żeby nie zaczęła traktować Cię tylko jak przyjaciela. W tym celu delikatnie inicjuj kontakt fizyczny. Znajdź sposób na to żeby pokazać jej lepiej swoją atrakcyjność (tu znów dobrze byłoby, gdyby jej koleżanki dobrze o Tobie mówiły – to podniosłoby Twoją atrakcyjność w jej oczach).

Jak zaprosić ją na randkę, czyli zrób kolejny krok

Kiedy będziesz widział, że jest coraz bardziej zainteresowana, to zaproponuj jej wspólne wyjście. Nie musisz nazywać tego randką, to może być spotkanie pod byle pretekstem, powiedz na przykład, że dawno nie mieliście okazji długo rozmawiać i dobrze byłoby gdzieś wyjść, albo zgłoś się wspólnie z nią do robienia prezentacji.

A teraz do dzieła! Kiedy zastosujesz rady zawarte w tym poradniku, to z pewnością zwiększysz swoje szanse na to żeby poderwać dziewczynę w szkole.


Stwórz swoje własne pikantne historie!

Zmysłowe akcesoria i zabawki, które urozmaicą i dodadzą pikanterii w Twojej sypialni! Kliknij baner i sprawdź nasz sklep z Pikantnymi Gadżetami dla kobiet i par:


Przeczytaj także nasz poradnik „Jak poderwać dziewczynę w klubie”!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *