Jak poderwać dziewczynę w klubie - poradnik

Jak poderwać dziewczynę – poradnik

Wiedza o tym jak poderwać dziewczynę w klubie jest niezwykle cenna, dlatego że kluby to miejsca, w których panuje społeczne przyzwolenie na poznawanie nowych ludzi. Chodząc do klubów większość osób bierze pod uwagę, że może przy okazji uda się kogoś poznać.

W tym poradniku znajdziesz wszystkie podstawowe informacje, wskazówki które pomogą ci skutecznie podrywać dziewczyny w klubach. Wszystko, od fundamentów, czyli jak ubrać się do klubu i jak się tam zachować, aż do pójścia z kobietą do mieszkania na seks.

Jak wyglądać w klubie idąc na podryw

Istotne jest żebyś wyglądał elegancko – jeśli nie idziesz do klubu zarezerwowanego dla jakiejś subkultury, to zawsze wyjdzie to na plus. Załóż dobrze pasujące, dopasowane, eleganckie ubrania do klubu – najprostsze rozwiązanie to biała koszula, czarne spodnie i dobrej jakości skórzane buty. To taki podstawowy zestaw. Jeśli nie masz ubrań tego typu, które dobrze na tobie leżą, to zainwestuj przynajmniej kilkaset złotych, a jeśli możesz to więcej. Ta inwestycja się zwróci – w naturze :)

Co zrobić po wejściu do klubu?

Po wejściu do klubu podejdź jak najszybciej do kogokolwiek. To żelazna zasada – w ten sposób oblokujesz swój „imprezowy stan” oraz będziesz czuł się znacznie bardziej swobodnie, kiedy pierwsze podejście będziesz miał już za sobą. Sprawi to, że jest mniejsza szansa że odpuścisz, gdy będziesz chciał poderwać kobietę, która szczególnie ci się spodoba.

Podpieranie ściany w klubie

Staraj się nie robić tego zbyt często. Dlaczego? Powód jest prosty – podpierają ścianę wszystkie osoby, które nie cieszą się dużym zainteresowaniem. Robienie tego samego może sprawić, że kobiety z automatu zakwalifikują cię do tej kategorii, a tego zdecydowanie nie chcesz. Nic się może nie stanie gdy postoisz tak kilka minut, ale tkwienie cały czas w jednym miejscu sprawi, że kobiety wrzucą cię do szufladki z nazwą „loser”. Kiedy nie masz akurat z kim rozmawiać, to lepszym rozwiązaniem niż stanie w jednym miejscu jest chodzenie po całym klubie – wtedy nie sprawia się już aż tak złego wrażenia.

Jak podejść do kobiety?

To oczywiście kwestia odpowiedniej kalibracji, ale generalnie można podać jedną zasadę: Podejdź bardziej zdecydowanie niż inni. Podrywanie wykonywane przez mężczyzn na parkiecie polega z reguły na tym, że stają oni parę metrów od kobiety i zaczynają tak obok niej tańczyć.  Wygląda to co najmniej żałośnie, a kobiety raczej odrzuca niż zachęca. Jeśli podejdziesz do dziewczyny bardziej pewnie i zdecydowanie, to jest większa szansa, że ona pomyśli o tobie jako o kimś, kto wie jak poderwać dziewczynę.

Jak zainteresować kobietę w klubie

Podszedłeś do niej i tańczycie razem. Nie musisz być królem parkietu, ale dobrze jest mieć poczucie rytmu i opanowane podstawowe ruchy i obroty (kilka sztuczek, które zrobią na niej wrażenie i za pomocą których wmówisz jej, że potrafisz tańczyć). Jeśli dobrze tańczysz, zostań z nią jak najdłużej na parkiecie, bo wtedy czas na nim spędzony działa na twoją korzyść. Jeśli tańczysz słabo, lepiej szybko zejdź z nią z parkietu albo w ogóle podejdź do niej od razu gdy na przykład stoi przy barze.

W klubach jest zazwyczaj zbyt głośno, żeby swobodnie rozmawiać, dlatego skup się na uwodzeniu niewerbalnym – graj jak ktoś, kto jest obyty z kobietami, kto wie jak podrywać, pokaż jej że czujesz się swobodnie przy niej w tym miejscu.  Wykorzystaj to, że w klubach jest głośno i stań bliżej niej gdy z nią rozmawiasz. Możesz nawet objąć ją w talii i mówić do niej z bardzo bliska. Musisz jednak dalej być przy tym zdecydowany i pewny siebie. Wtedy połączenie, które się między wami tworzy jest oparte bardziej na seksualności, a to otwiera ci drogę do rozwinięcia relacji w odpowiednim kierunku.

Bonus: jak wyjść z dziewczyną z klubu?

Mało kto wie jak to zrobić, tymczasem istnieje prosty schemat, który pozwala zabrać kobietę do mieszkania i jest diabelnie skuteczny jeśli masz opanowane fundamenty.

Załóżmy że tańczycie razem. Sprowadzasz ją z parkietu, idziecie na lożę, gdzieś blisko wyjścia z klubu. Później mówisz, że w sumie tu jest strasznie głośno, a chciałbyś spokojnie porozmawiać i proponujesz wyjście do pobliskiego pubu, gdzie jest trochę ciszej.

W pubie po jakimś czasie spędzonym na przyjemnej rozmowie i flirtowaniu proponujesz przedłużeniem wieczoru (przykładowe powody: „tu już zamykają”, bo „jednak tu też jest za głośno”, bo „jesteś już trochę zmęczony, a to jest dobra okazja żeby obejrzeć ten film, o którym wspominałeś i który ona koniecznie musi zobaczyć”).

Pretekstów może być mnóstwo, a jeśli do tej pory dobrze poprowadziłeś relację, to ona powinna się zgodzić.


Teraz skoro już wiesz jak poderwać dziewczynę w klubie, pozostaje ci tylko wcielić to w życie. Powodzenia!


Stwórz swoje własne pikantne historie!

Zmysłowe akcesoria i zabawki, które urozmaicą i dodadzą pikanterii w Twojej sypialni! Kliknij baner i sprawdź nasz sklep z Pikantnymi Gadżetami dla kobiet i par:


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *