Seks w plenerze to świetny pomysł!

Pomysł na randkę: Seks w plenerze [5 miejsc]

Co odważniejsze pary z pewnością nie jeden raz fantazjowały o seksie w obcych, niebezpiecznych miejscach, gdzie pożądanie i przyjemność miesza się dodatkowo z adrenaliną i nutą stresu. Jeżeli zastanawiasz się w jaki sposób zrealizować tę fantazję, w dzisiejszym “Pomyśle na randkę” damy Wam wskazówki jak przygotować się do tej przygody i jakie miejsca wybrać.

Nim przejdziemy do podsunięcia Wam kilku mniej lub bardziej odważnych propozycji musimy zwrócić Wam uwagę na jedną, bardzo ważną rzecz. Seks w plenerze wg polskiego prawa uznawany jest jako nieobyczajny wybryk, za który grozi Wam kara od 20 do 500 zł na osobę. Mandat zostanie na Was nałożony tylko w przypadku, w którym ktoś zgłosi Wasze wybryki odpowiednim służbom – czyli policji lub straży miejskiej. Czy warto ryzykować dla chwili uniesienia? Na to pytanie musicie odpowiedzieć sobie sami :)

Seks w plenerze – czy to dobry pomysł na randkę?

I tak i nie, wszystko zależy od sytuacji w Waszej relacji. Jeżeli jesteście na początku wspólnej przygody i dopiero zaczynacie randkować odpuśćcie sobie takie przygody. Jeżeli jednak znacie się już dobrze i szukacie pomysłów na to, jak urozmaicić Wasz związek i wzbogacić Wasze życie erotyczne, seks w plenerze jest dla Was idealnym rozwiązaniem.

Zacznijmy od tego, że ten typ randki, w której finał jest jej głównym celem wyzwoli w Was masę emocji. Wspomniane na początku pożądanie i adrenalina to nie jedyne z emocji, które będą Wam towarzyszyć. Już sama myśl na temat tego, że czeka Was seks w plenerze będzie Was stale nakręcać i budować seksualne napięcie. Podróż do wybranego miejsca, świadomość tego, że ludzie, których mijacie niczego się nie domyślają, czy też otoczenie, w którym przyjdzie Wam się kochać sprawi, że takie przygody mogą na stałe wpisać się do Waszego związkowego harmonogramu.

Jak przygotować się do seksu w plenerze?

O ile nie ma nic złego w spontanicznym seksie, np. podczas pieszej wycieczki, lub jednego ze wspólnych spacerów, tak by to przeżycie zapewniło Wam pełnię przeżyć warto się do niego odpowiednio przygotować. Po pierwsze musicie wybrać miejsce. Miejsce, które powinno zapewnić Wam sporo intymności, jednocześnie nie dając pewnego schronienia. Doskonałą okazją do poszukiwania takich miejsc są spacery (Sprawdźcie nasz tekst “Pomysł na randkę: Spacer [5 pomysłów]”).

Mając wypatrzone miejsce, powinniście zastanowić się, czy będą Wam potrzebne jakieś gadżety. Nie mówimy tutaj o pikantnych gadżetach, ale o rzeczach, które mogą dodać odrobinę komfortu, np. kocu, który uchroni Was przed piachem lub trawą.

Ostatnia kwestia, to ustalenie, czy do Waszej pikantnej randki ma dojść w ciągu dnia, czy też po zachodzie słońca. Domyślasz się pewnie, że w nocy jest mniejsza szansa na to, że ktoś Was nakryje, jednak ograniczacie się z doznań wzrokowych.

Zadbajcie również o ubiór. Zdecydowanie łatwiej będzie Wam przejść do rzeczy, kiedy ubierzecie się luźno, w ubrania, które łatwo zdjąć i łatwo założyć w razie takiej konieczności. Luźna sukienka i brak bielizny u kobiety z pewnością ułatwi Wam sprawę. Tak samo brak paska lub luźne dresy u mężczyzny.

Mając ustalone wszystkie szczegóły nie pozostaje Wam nic innego jak przejście do realizacji celu. Jeżeli macie ochotę, możecie dla rozluźnienia wypić po lampce wina, lub wstąpić na “shota” do jednej z knajpek, które będziecie mijać po drodze.

Wiemy, że sama myśl na temat seksu w plenerze może Was wystarczająco zestresować, dlatego dla ułatwienia przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji miejsc, w które możecie udać się na randkę zakończoną seksem:

  1. Seks w plenerze – leśna polana

Jeżeli chodzi o lasy, to jest to chyba jedno z najczęściej wybieranych miejsc do uprawiania seksu poza mieszkaniem. Lasy mają do siebie to, że nawet w ciągu dnia jest w nich mało ludzi, dlatego sprawiają idealne warunki do zmysłowych uciech. Odradzamy jednak seks między drzewami. Po pierwsze, tak naprawdę nic nie zapewni Wam intymności. Po drugie – ściółka to nie najlepsze miejsce na miłosne uniesienia.

Zdecydowanie lepiej będzie Wam poszukać leśnej polany lub zagajnika. Rosnące tam trawy oraz młode i niskie drzewa oraz krzewy zapewnią Wam wygodę. Uchronią Was także od wzroku przechodzących nieopodal ludzi, w przypadku gdyby jakimś cudem się tam pojawili. Na randkę w lesie najlepiej wybrać się w ciepły i słoneczny dzień.

  1. Seks w plenerze – buszując wśród zbóż

Pomysł ten nie przypadnie do gustu alergikom, jednak jesteśmy pewni, że wszystkim innym się spodoba. Po pierwsze – pomimo tego, że to seks w plenerze jesteście odcięci od świata, po drugie – nadal jesteście na łonie natury, po trzecie – jeżeli nie jest to okres żniw macie niemal stuprocentową pewność, że nikt Wam nie przeszkodzi.

Wybierając zboże, w których będziecie buszować zwróćcie uwagę na to, żeby było dość gęsto posiane i wysokie. Unikajcie tych niskich i rzadkich, które nie zapewnią Wam odpowiedniej ochrony. Nie zapomnijcie również o kocu, który pozwoli Wam uwić wygodne gniazdko i ochroni przed skaleczeniami ostrymi źdźbłami i kłosami. Zwróćcie także uwagę na to, czy do pola przylega jakieś gospodarstwo – jeżeli tak jest, macie szansę być zauważeni i przegonieni przez właściciela.

Kiedy znajdziecie dla siebie odpowiednie pole, nie pozostaje Wam nic innego jak przejście gęsiego (żeby nie zniszczyć upraw) mniej więcej na jego środek. Tam rozgarnijcie plony na boki, rozłóżcie koc i… resztę zostawiamy Waszej fantazji! :)

  1. Seks w plenerze – miejska przygoda

Decydując się na seks w mieście musicie liczyć się z tym, że istnieje duża szansa, że zostaniecie przez kogoś nakryci. Wybierając miejsce, sprawdźcie najpierw jak duże natężenie ludzi tam występuje, czy np. obok nie ma jakiejś ścieżki, na której mogą pojawić się przypadkowi ludzie. Zwróćcie uwagę także na miejski monitoring i pomijajcie tereny strzeżone przez oko wielkiego brata.

Jakich miejsc więc szukać? Dobrym pomysłem są opuszczone budynki, boczne uliczki i nieuczęszczane zaułki. Również klatki schodowe mogą być odpowiednie, zwłaszcza w budynkach z windą, gdzie istnieje mała szansa, że spotkacie kogoś na schodach. Za miejsce Waszego miłosnego uniesienia mogą posłużyć także murki i ławki spotykane w parkach.

Ze względu na duże ryzyko przyłapania na gorącym uczynku na seks w mieście radzimy wybrać porę wieczorową lub nocną, gdy większość ludzi już śpi. Zwiększacie tym swoje szanse na pozostanie niezauważonym, a w przypadku nakrycia unikniecie rozpoznania.

  1. Seks w plenerze – gwiezdne uniesienie.

Seks w plenerze to świetny pomysł

Ten pomysł na randkę możecie zrealizować w każdym z wcześniej wymienionych mniej. Bo tak naprawdę miejsce nie jest tutaj najważniejsze. To co sprawia tę chwilę wyjątkową to otoczenie – ciemna i gwieździsta noc. Najlepszym czasem do seksu pod chmurką będzie przełom lipca i sierpnia, gdy niebo jest wyraźne, wieczory ciepłe, a Ziemia przechodzi przez roje Perseidów, które rozświetlają noc długimi wstęgami.

O ile odpowiednim miejscem będzie zarówno łąka, jak i oddalony od głównych traktów trawnik, tak możecie poszukać swojego szczęścia pomiędzy blokami. Nie, nie! Absolutnie nie chodzi nam o to, by leżeć na betonie. Jeżeli Wam się poszczęści, macie dużą szansę znaleźć klatkę schodową, która poprowadzi Was na sam szczyt budynku, na jego dach. Wyobraź to sobie… tylko Ty i Twój partner lub partnerka kilkadziesiąt metrów ponad ulicami i gwieździsta noc… :)

  1. Seks w plenerze – wodne zabawy

Seks na wodzieNiech tytuł tego pomysłu na randkę Was nie zwiedzie! Mówiąc o wodnych zabawach nie mamy wcale na myśli seksu w jeziorze lub innym zbiorniku wodnym… Choć jest on z nimi mocno powiązany.

Lato to dobra okazja nie tylko do wizyty w lesie, lub buszowania wśród zbóż. Bardzo często ukrop wygania nas z miast nad zbiorniki wodne. Zamiast ściskać się na zatłoczonej plaży proponujemy Wam aktywny wypoczynek i wypożyczenie łódki, kajaka, lub rowerka wodnego na dłuższą chwilę.

Zwłaszcza ten ostatni może się okazać świetnym miejscem do miłosnych igraszek. Wystarczy, że wykorzystacie siłę swoich nóg by oddalić się na bezpieczną odległość od brzegu, z dala od ludzi i innych rowerków, a znajdziecie się w dogodnej sytuacji do oddania się przyjemnością. Lekkie bujanie tafli wody zapewni Wam dodatkowe atrakcje.

Do zabaw na wodzie możecie wykorzystać również łódkę, której pokład doskonale nadaje się do intymnych chwil sam na sam lub kajak. W przypadku tego ostatniego seks na pokładzie nie jest możliwy, ale możecie dopłynąć nim w ustronne miejsce i tam, wychodząc na brzeg oddać się przyjemności.


Stwórz swoje własne pikantne historie!

Zmysłowe akcesoria i zabawki, które urozmaicą i dodadzą pikanterii w Twojej sypialni! Kliknij baner i sprawdź nasz sklep z Pikantnymi Gadżetami dla kobiet i par:


To tylko propozycje. Tak naprawdę na seks w plenerze możecie wybrać dowolne miejsce. Ogranicza Was tylko Wasza wyobraźnia i odwaga. Decydując się na swój pierwszy raz wybierzcie miejsce, które ograniczy związany z tym stres i możliwość nakrycia przez niepożądane osoby. Jeżeli uważasz, że na seks w miejscu publicznym jest dla Was jeszcze za wcześnie zajrzyj do naszego tematu z najlepszymi pomysłami na randkę, w którym zebraliśmy wszystkie pomysły na randki w jednym miejscu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *