Ostre słowa w łóżku - 5 kroków do wprowadzenia pikantnych słówek do sypialni

Ostre słowa w łóżku – pikantna sypialnia w 5 krokach!

Pikantna sypialnia pełna żaru i namiętności to marzenie wielu par. Nie ma w tym nic dziwnego – w końcu dobry seks to jeden z fundamentów udanego związku. Co zrobić, żeby wprowadzić odrobinę pikanterii w zacisze naszych sypialni? Mogą Wam pomóc ostre słowa w łóżku. 

Ostre słowa w łóżku goszczą w niejednej polskiej sypialni. Nadal jest jednak wiele par, które unikają tego typu słownych zabaw. Powodów jest wiele – czasami to zwykły wstyd i obawa na to, jak zareaguje partner lub partnerka, czasami brakuje wiedzy, czasami kreatywności w wymyślaniu pikantnych słówek. Problemy te mogą tyczyć zarówno nas samych, jak i naszych drugich połówek dlatego chcąc wypowiadać ostre słowa podczas stosunku nie możemy od razu rzucić się na głęboką wodę. Jak więc wprowadzić podniecające zdania do arsenału naszych miłosnych sztuczek? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć w kolejnym tekście na stronie Pikantne Historie

1. Zacznij od rozmowy

Jak to mówią – nie od razu Rzym zbudowano. Zasadę tę można sprowadzić również pikantnych słówek w łóżku. Jeśli do tej pory nie używaliście ostrych słów warto zacząć od rozmowy na ten temat. Spokojna rozmowa o Waszych potrzebach i pragnieniach pozwoli ustalić wspólne pole do eksperymentów. Może się okazać, że jedno z Was jest bardziej otwarte, a drugie musi zwalczyć skrępowanie i otworzyć się na tego typu doświadczenia. Szczera i otwarta rozmowa, to pierwszy krok, który musicie wykonać. 

2. Ustalcie co Was kręci

Pierwsza rozmowa na temat pikantnych słówek za Wami? Pora na kolejny krok! Tym razem poza samą rozmową musicie ustalić elementy, które Was kręcą, a których lepiej unikać. Każdy z nas ma jakieś wyobrażenia tego, jak powinny wyglądać – a właściwie brzmieć – podniecające zdania wypowiadane w łóżku. Każdy z nas ma też swoje upodobania seksualne, które warto zakomunikować partnerowi. Ustalenie wspólnych punktów zaczepienia ułatwi Wam późniejsze stosowanie słówek, które będą kręcić Was oboje. 

3. Pierwsze podniecające zdania

Wiedząc już, że oboje z Was mają ochotę na eksperymenty z pikantnymi tekstami i mając ustalone obszary, które Was kręcą możecie pójść o krok dalej. Spokojnie, niedoświadczone pary nie muszą od razu rzucać się na głęboką wodę. Zanim ruszycie do sypialnie pierwsze podniecające zdania w ramach zabawy możecie wypowiadać w sytuacjach codziennych i sprawdzać Wasze reakcje. Oglądając ulubione seriale, gotując, czy też sprzątając znajdźcie chwilę na szepnięcie pikantnych słówek do ucha partnera lub partnerki. To pierwszy krok do oswojenia się z tego typu zachowaniem i reakcjami, które wywołuje. No i najważniejsze – może doprowadzić Was prosto do sypialni! 

4. Ostre słowa w łóżku

Pierwsze podniecające zdania wypowiadane na co dzień, to nadal niewinne zabawy. Kolejnym etap na drodze do cieszenia się z nowego arsenały miłosnych sztuczek jest wprowadzenie ostrych słówek do Waszej sypialni. Od Waszej otwartości zależy, czy od razu pójdziecie na całość, czy powoli będziecie oswajać się z ich stosowaniem. Dla mniej doświadczonych ostre słowa podczas stosunku mogą być problemem. Nie róbcie niczego na siłę i zacznijcie od bardziej pikantnych słówek w ramach gry wstępnej. Mówcie co byście ze sobą zrobili, jak, kiedy. Dajcie się ponieść i zobaczcie do jakich efektów Was to zaprowadzi.

5. Ostre słowa podczas stosunku

Etapem, który wprowadzi Was na mistrzowski poziom posługiwania się pikantnymi słówkami jest etap, na którym swobodnie używacie ostre słowa podczas stosunku. Wiedząc już co Was kręci, umiejąc używać słów, które trafiają w Wasze czułe punkty i posiadając swobodę do posługiwania się nimi zarówno w codziennych sytuacjach, jak i intymnych możecie pójść o krok dalej. Podniecające zdania wypowiadane w trakcie seksu to niesamowicie podniecający element. Dzięki nim jesteście w stanie otworzyć się na przyjemność jeszcze bardziej. Dać upust Waszym żądzom i pragnieniom. Osiągać kolejne szczyty, dać się ponieść emocjom danej chwili i cieszyć się dzikim, ostrym seksem. 

Pamiętaj, nic na siłę! 

Ostre słowa w łóżku są dla każdego, ale nie każdy jest na tyle odważny, by wprowadzić je do swojego arsenału pikantnych sztuczek. Uprzedzamy – nie warto forsować na siłę ich używania, bo możecie zrazić nie tylko siebie, ale i swojego partnera lub partnerkę. W naszym tekście znajdziecie 5 etapów, które ułatwią Wam używanie podniecających zdań. Dajcie sobie czas. Nie róbcie nic na siłę. Nie przeskakujcie na kolejny etap, dopóki nie czujecie pełnej swobody na tym, na którym aktualnie się zajmujecie. Pamiętajcie, że w tym wszystkim chodzi o Waszą przyjemność! 

A jak jest z Tobą? Czy ostre słowa goszczą w Waszej sypialni? Korzystacie z nich swobodnie, czy Ty lub Twój partner/ka podchodzi do nich sceptycznie? Dajcie znać w komentarzach!


Stwórz swoje własne pikantne historie!

Zmysłowe akcesoria i zabawki, które urozmaicą i dodadzą pikanterii w Twojej sypialni! Kliknij baner i sprawdź nasz sklep z Pikantnymi Gadżetami dla kobiet i par:


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *