Jak pobudzić wyobraźnię faceta? Sprawdź porady na naszej stronie!

Jak pobudzić wyobraźnię mężczyzny? [3 łatwe sposoby]

Jak pobudzić wyobraźnię mężczyzny? To pytanie zadaje sobie wiele z nas, bo jak wiemy wyobraźnia może zdziałać cuda – również w związku. Pobudza zmysły, wznieca pragnienia, rozpala żar. Co zrobić w sytuacji, w której nasz facet ma z nią problemy? Przedstawiamy 3 proste sposoby, które pomogą Wam pobudzić wyobraźnię Waszego partnera! 

Choć wyobraźnia kojarzy się przede wszystkim z okresem młodości, kiedy nie raz puszczaliśmy jej wodze, tak z jej siły możemy korzystać również wtedy, gdy ten okres jest już za nami. Nie ma dla niej ograniczeń wiekowych. O sile wyobraźni przekonała się niejedna para, która wykorzystuje ją do rozpalania żaru w swoim związku. Jak pobudzić wyobraźnię mężczyzny i wykorzystać jej pełen potencjał? 

Od czego zacząć? 

Zanim jednak przejdziemy do sposobów na rozbudzenie wyobraźni Waszego faceta zacznijmy od podstaw. Po pierwsze – pamiętajmy, że jak w przypadku każdego mężczyzny na jego wyobraźnię mogą działać różne rzeczy. Dla jednych mogą to być słowa, dla innych obrazy, a jeszcze innych pobudzą dźwięki, smaki lub zapachy. Warto potraktować to jako punkt zaczepienia. 

Po drugie, pobudzając wyobraźnię bądźcie gotowe na kolejny krok. Jej rozpalenie to jedno, ale konsekwencje wynikające z tego faktu to drugie. Jeżeli w swoich działaniach zabrniecie zbyt daleko, a Wasze granice są nie do przeskoczenia rozbudzona wyobraźnia może doprowadzić do rozczarowania. Tyle wstępu – przejdźmy do konkretnych sposobów na to jak pobudzić wyobraźnię mężczyzny. 

1. Smsy pobudzające zmysły

Jednym z pierwszych sposobów (i do tego jednym z łatwiejszych!) są smsy pobudzające wyobraźnie. Na stronie Pikantne Historie istnieje już wiele tekstów, z których nie tylko dowiecie się jak pisać seksowne, pikantne lub erotyczne smsy, które pobudzą faceta. Znajdziecie w nich również podstawowe informacje – np. o tym co robić, a czego nigdy nie robić. Wróćmy jednak do tematu. Smsy pobudzające zmysły to te, które uruchomią jego wyobraźnię. Zamiast pisać facetowi o tym, co zamierzasz z nim zrobić zostaw w nich dużo niedopowiedzeń. Nie podawaj mu wszystkiego na tacy. W ten sposób wyobraźnia faceta zacznie działać, a on stworzy sobie różne zakończenia historii, które mu nakreślisz. 

2. Co byś zrobił gdybyś…?

Drugi proponowany przez nas sposób to dość popularna zabawa w “Co by było gdyby…”. Oczywiście jej celem jest pobudzenie wyobraźni faceta, więc pytania, które będą padać powinny być skierowane w stronę intymnej części naszego związku. W odróżnieniu od smsów pobudzających zmysły tutaj na bieżąco możemy analizować reakcję faceta, a także rozmawiać o jego wyobrażeniach. Ważne jest jedno – musisz być gotowa na różne scenariusze, które pojawią się w trakcie zabawy.

Jak może wyglądać przykładowe pytanie w tej zabawie dla par? Możesz zacząć od niewinnych pytań, np. “Co by było gdybym zaczęła Cię teraz całować?”, a wraz z rozwojem sytuacji robić kolejne, coraz bardziej odważne kroki – np. “Co by było gdybym wypięła się teraz przed Tobą nago?”. Ważne – w zabawie chodzi o pobudzenie wyobraźni, ale nie gwarantujemy, że skończycie na tym! 

Jak pobudzić zmysły faceta? Pozbaw go innych! 3. Jak pobudzić wyobraźnię faceta? Pozbądź go zmysłów! 

Pozbycie możliwości wykorzystania jednego ze zmysłów wzmaga wszystkie pozostałe. Jeśli zastanawiasz się jak pobudzić wyobraźnię faceta wykorzystując ten fakt odpowiemy krótko – zasłoń mu oczy! Ta zabawa przeznaczona jest przede wszystkim do łóżka i sytuacji, w których planujecie spędzić upojną noc. Przejmij inicjatywę, zasłoń mu oczy i powiedz, żeby leżał grzecznie, a Ty wszystkim się zajmiesz. Nie mów za wiele. Nie spiesz się. Niech czeka w napięciu, niech domyśla się każdego ruchu, który wykonasz. Co ważne – poza wzrokiem możesz pozbawić go również słuchu. Spokojnie! Nie chodzi o okaleczenie. Wystarczy, że przygotujesz słuchawki i odtwarzacz z Waszą ulubioną, zmysłową muzyką. Następnie wykorzystaj te, które mu pozostały – smak, węch, dotyk. To, co z nimi zrobisz zależy już w pełni od Ciebie! 

To proste! Wystarczy odrobina… wyobraźni! 

Nasze propozycje to 3 proste sposoby na pobudzenie wyobraźni faceta. Możliwości jest znacznie więcej, a to, które wykorzystasz zależy od Twojej wyobraźni i odwagi. Nie bój się kombinować, nie bój się eksperymentować i próbować nowych metod. W końcu cel, to nie tylko element pikanterii, który wprowadzicie w Wasz związek. To też – a może przede wszystkim – dobra zabawa! 

A jak jest z Tobą? W jaki sposób pobudzasz wyobraźnię swojego faceta? Daj nam znać w komentarzach


Stwórz swoje własne pikantne historie!

Zmysłowe akcesoria i zabawki, które urozmaicą i dodadzą pikanterii w Twojej sypialni! Kliknij baner i sprawdź nasz sklep z Pikantnymi Gadżetami dla kobiet i par:


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *