Pikantne smsy dla niego

Pikantne smsy dla niego [11 tekstów, które go rozpalą!]

Pikantne SMSy dla niego to doskonały sposób na podgrzanie faceta przed spotkaniem. Odpowiednia gra słów, niedomówienia oraz oddziaływanie na wyobraźnie z pewnością zapewnią Wam wieczór pełen wrażeń. Rozpocznij grę wstępną już w trakcie dnia i spraw, że Twój facet nie będzie mógł myśleć o niczym innym.

Pikantne smsy dla niego to nie tylko gra wstępna. To także doskonała zabawa dla Was obojga i okazja do przekazania sobie ukrytych pragnień, o których nie zawsze możecie mówić wprost. Rozpocznij temat i poczekaj aż Twój partner odbije piłeczkę. Kto wie, może właśnie dzięki pikantnym SMSom zrealizujesz swoje ukryte pragnienia?

Temat pikantnych SMSów na łamach naszego bloga pojawiał się już wcześniej w tym poście (klik!). Przybliżyliśmy Wam kilka pomysłów, którymi możecie zaskakiwać się w ciągu dnia. Tym razem skupimy się na pikantnych SMSach dla niego. Wszystkich panów odsyłamy do tekstu przeznaczonego dla nich, a Wy kobiety, chwytajcie telefony w dłoń i przejmijcie inicjatywę!

Gorące wiadomości, które rozpalą w nim pożądanie i rozbudzą zmysły:

 • Myślę właśnie o Tobie. Z pewnością nie zgadniesz, gdzie znajdują się moje palce…
 • Z pewnością nie jesteś w stanie sobie wyobrazić co zrobię z Tobą wieczorem…
 • Zgadnij o czym właśnie myślę… aż sama się wstydzę.
 • Gdybyś mógł zrobić ze mną na co masz ochotę, co byś wybrał?
 • Nie mogę przestać o nim myśleć… kiedy znów mi go pokażesz?

Rozpal ogień! Pikantne SMSy dla niego, które sprawią, że mu stanie:

 • Gdy tylko o Tobie pomyślę robię się mokra.
 • Nie mogę się doczekać, gdy włożę go do ust i zacznę go ssać.
 • Chcę Cię poczuć w sobie. Właśnie teraz.
 • Chcę byś dzisiaj wziął mnie… [W tym miejscu podaj pozycję na którą masz ochotę]
 • Mam na Ciebie ochotę. Nie mogę się doczekać gdy poczuję go w sobie.
 • Wyobraź sobie dzisiejszy wieczór. Tylko Ty i naga ja. Co ze mną zrobisz?

Pamiętajcie, że to tylko kilka przykładów, które mają Wam pokazać jak mogą wyglądać pikantne SMSy dla niego. Możecie z nich korzystać, ale równie dobrze postawcie na swoją inwencję. W końcu same najlepiej wiecie co kręci Waszych panów. Nie bójcie się pisać o swoich fantazjach seksualnych. Dajcie się ponieść i zobaczcie jak pozytywnie wpłynie to na Wasz związek. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji zajrzyj w to miejsce, w którym zebraliśmy wszystkie porady dotyczące pikantnych smsów [kliknij!]

A może o krok dalej?

Pikantne smsy dla niego są tylko wstępem do zabawy. Dopiero kolejny krok – ten, który wykonacie razem gdy już się spotkacie zbliży Was do świata przyjemności. Chcecie odkryć go jeszcze więcej? Sprawdźcie ofertę naszego sklepu! Pikantne Gadżety to sklep dla kobiet i par, w którym znajdziecie zmysłowe zabawki erotyczne i dodatki, a także olejki do masażu i akcesoria, które pomogą Wam w grze wstępnej. Odkryjcie pokłady niczym nieskrępowanej miłości, przyjemności i doznań, których jeszcze nie znacie. Kliknij baner poniżej i przejdź do sklepu:

Przejdź do sklepu Pikantne Gadżety

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *