Pikantne smsy dla niej

Pikantne smsy dla niej [15 gorących przykładów!]

Pikantne smsy dla niej, to świetny sposób na wprowadzenie miłosnej atmosfery w ciągu dnia. Odpowiednia wiadomość wysłana do partnerki jest w stanie podgrzać ją jeszcze przed spotkaniem. Zabawa słowami, erotyczne niedomówienia oraz oddziaływanie na wyobraźnie z pewnością zapewnią Wam wieczór pełen wrażeń. Pamiętaj, że zboczone smsy to doskonały sposób na rozpoczęcie gry wstępnej na długo przed tym, jak oboje znajdziecie się w łóżku.

Od czego zacząć spytacie? Pisząc pikantne smsy dla niej musicie przypomnieć sobie wasze najlepsze momenty. Kobiety lubią być uwodzone, lubią podteksty, ale lubią też pewność siebie i inicjatywę. W zboczonych smsach dla niej powinieneś zawrzeć to, co sprawi, że Twoja kobieta zrobi się mokra: odrobinę czułości, odrobinę pikanterii i uwodzenia.

Zanim poznasz pikantne smsy dla niej możesz także wrócić do wcześniejszych tekstów, które pojawiły się na naszym blogu. Zobacz: Pikantne smsy dla niego oraz Pikantne smsy. Dodaj pikanterii swoim wiadomościom. A teraz chwytaj w telefon w rękę i wyślij swojej kobiecie kilka pikantnych wiadomości.

Seks przez sms? Poczekaj, to dopiero rozgrzewka!

Zanim przejdziesz do konkretów, za pomocą tych niewinnych wiadomości spraw, że w głowie Twojej dziewczyny pojawią się bardzo brudne myśli:

 • Nie mogę przestać o Tobie myśleć. Pragnę znów chwycić Cię w ramiona.
 • Wspomnienie Twojego nagiego ciała przyprawia mnie o dreszcze.
 • Mam na Ciebie ochotę. Nie mogę doczekać się, gdy wylądujemy w łóżku.
 • Jak myślisz? Co mam zamiar dzisiaj z Tobą zrobić?
 • Uwielbiam Twoje [pośladki/piersi]. Będę je dzisiaj pieścił całą noc.

Pora podkręcić atmosferę. Pikantne smsy dla niej, które sprawią, że zacznie robić się mokra:

 • Gdy sobie o Tobie pomyślę, zaczyna mi się robić ciaśniej w spodniach…
 • Dzisiaj będę Cię pieścił tak, że świat przestanie dla Ciebie istnieć.
 • Jestem głodny. Zjem Cię jak tylko się u mnie pojawisz.
 • Uwielbiam sprawiać, że robisz się mokra. Strasznie mnie to podnieca, wiesz o tym?
 • Chodzą mi po głowie bardzo brudne myśli… Mam zamiar je dzisiaj z Tobą zrealizować.

Twoja dziewczyna jest już mokra? Pora na kolejny etap – zboczone wiadomości, przez które nie będzie mogła przestać o Tobie myśleć:

 • Dziś wezmę Cię od tyłu. Lubię patrzeć na Twój wypięty tyłek.
 • Jak pomyślę sobie o tym, co zamierzam dzisiaj z Tobą robić, to mi staje.
 • Mam ochotę Ci wylizać. Chcę poczuć na sobie Twoje soki i usłyszeć jak krzyczysz z rozkoszy.
 • Plany na dzisiejszy wieczór: Kolacja, kąpiel i seks. Przynieś wino.
 • Lubię gdy [twoja ulubiona pozycja] i dzisiaj tak chcę się z Tobą pieprzyć.

Pamiętaj, że to tylko kilka przykładów pikantnych smsów dla niej. Sam znasz swoją kobietę najlepiej, wiesz jakie pozycje lubi i co ją kręci. Tworząc dla niej zboczone wiadomości odnieś się do jej upodobań. Pisz krótko i zwięźle, zostawiając miejsce na domysły i niedopowiedzenia. Pisz też konkretnie, jasno komunikując jej co masz zamiar z nią zrobić. Stosuj się do tych kilku zasad, a sprawisz, że Wasze życie erotyczne nie będzie toczyć się tylko wokół łóżka, a napięcie seksualne będzie towarzyszyć Wam przez cały dzień.

Szczypta dodatkowej pikanterii!

Chcesz zaskoczyć swoją partnerkę i osiągnąć z nią nieodkryte do tej pory szczyty przyjemności? Pikantne smsy, którymi podgrzejesz atmosferę w ciągu dnia z pewnością w tym pomogą, ale możesz pójść o krok dalej. Pikantne gadżety erotyczne Ci w tym pomogą. Małe wibrujące zabawki, którymi możesz pieścić swoją kobietę pomogą Ci wykorzystać zbudowaną atmosferę i sprawić jej przyjemność, której do tej pory nie odczuwała. Sprawdź nasz sklep stworzony z myślą o takich sytuacjach. Pikantne Gadżety – sklep dla kobiet i par to miejsce, które otworzy Wam furtki do świata seksualnej przyjemności. Kliknij baner poniżej i sprawdź naszą ofertę:

 

Przejdź do sklepu Pikantne Gadżety


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *