Gry dla par to świetny sposób na randkę!

Pomysł na randkę: Gry dla par [11 propozycji]

Dla wielu z nas randki kojarzą się tylko z okresem, w którym dopiero poznawaliśmy swojego partnera lub partnerkę. Z biegiem czasu zaangażowanie ucieka, a dla par z dłuższym stażem randki – o ile się w ogóle pojawiają – ograniczają się do wyjścia do kina lub na kolację. W dzisiejszej części cyklu “Pomysł na randkę” przedstawimy Wam propozycję gier dla par, które dodadzą pikanterii Waszym związkom.

Czasami – zwłaszcza w związkach o dłuższym stażu – nie ma się ochoty na długie spacery, umawiane wyjścia, randki na mieście. Po całym dniu pracy konieczność strojenia, długiej podróży, gwaru i “etykiety” miasta to ostatnia rzecz, o której myślimy. Jednak czy randka musi oznaczać te wszystkie niedogodności? Nie! Z pomocą przychodzą Wam gry dla par, które na spokojnie możecie potraktować jako randkę i zapowiedź czegoś większego.

Gry dla par – to pewnie kosztuje!

Jeżeli choć trochę interesujesz się sprawami intymnymi, erotyką i chęcią pogłębiania relacji w związku z pewnością znane Ci są gry dla par. Najczęściej kojarzysz je z kośćmi Kamasutra lub innymi grami, które można znaleźć w sklepach z pikantnymi gadżetami. Wiemy, że nie każdy może sobie pozwolić na kolejny wydatek, dlatego przygotowaliśmy dla Was propozycję 11 gier dla par, w które zagracie bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Zanim przejdziemy do naszych propozycji musimy wspomnieć o tym, co w grach dla par jest najważniejsze – dobrej zabawie! Decydując się na taką formę spędzenia wieczoru musicie być na nią nastawieni. Zmartwienia pozostawcie za sobą. Pamiętajcie, że wspólne gry mają za zadanie nie tylko dobrze nastroić Was do dalszej części wieczoru, ale też zbliżyć, wyluzować, rozbawić lub pomóc Wam poznać się jeszcze bardziej.

Na zakończenie mamy jeszcze jedną uwagę. Wybierając jedną z proponowanych przez nas gier dla par bądźcie gotowi na seks. W końcu to Pikantne Historie, a nasze propozycje mają pomóc Wam je tworzyć. Każda z gier, które przedstawiamy poniżej ma za zadanie poprowadzić Was do łóżka. Potraktujcie je jako randkę-grę wstępną, dzięki której noc będzie inna niż zwykle. Zaczynajmy!

 1. Rozbierana karcianka

Gra w karty to świetny pomysł na wieczórGra w rozbieranego to jedna z najpopularniejszych gier dla par. Cel jest jeden – pozbawić przeciwnika jak największej części garderoby poprzez wygrywanie rund w ulubioną grę karcianą. Do zabawy będzie Wam potrzebna talia kart. Wybierzcie, grę którą lubicie – może to być np. poker lub zwykła wojna i zacznijcie grać. Osoba, która przegra rundę pozbywa się jednej części garderoby. Kto wygrywa? Wy! Pozbycie się ubrań w formie karcianej rywalizacji rozbudzi Wasze pożądanie. Nie lubicie grać w karty? Sprawdźcie nasz wpis, w którym przedstawiamy kilka innych pomysłów na gry w rozbieranego (kliknij).

A co, gdy jesteście już rozebrani? Możecie skończyć na tym wieczór lub wybrać jedną z kolejnych propozycji gier dla par, które dla Was mamy!

 1. Kolory – pikantna gra dla par

Kolory, to kolejna gra dla par, do której potrzebne będą Wam karty. Zalecamy grać w nią po tym, gdy skończycie rozgrywkę w rozbieraną karciankę. Dlaczego? Do gry w kolory poza kartami potrzebujecie być nago. Możecie sami się rozebrać, jednak rozgrzewka w rozbieranej karciance z pewnością dobrze Wam zrobi i wprowadzi luźniejszą atmosferę.

Zasady gry są proste. Siadacie naprzeciwko siebie i na zmianę wyciągacie jedną kartę z leżącej przed Wami talii. Każdy kolor odpowiada rodzajowi przyjemności, który osoba, która wyciągnęła kartę musi sprawić “przeciwnikowi”. Wartość karty, to czas, przez który musi wykonywać swoje zadanie. Proste? Proste!

Nim usiądziecie do gry zastanówcie się jakie rodzaje przyjemności lubicie i przypiszcie je odpowiednim kolorom talii. Na początek czas polecamy ograniczyć do sekund, jednak w kolejnych partiach możecie zdecydować się na dodatkowe mnożniki (np. 3 trefl = 3×10 sekund przyjemności oralnej) lub minuty.

 1. Pikantne kości!

Pikantna gra w kości dla par

Uważamy, że do dobrej zabawy nie są potrzebne specjalistyczne gadżety. Do gry w pikantne kości potrzebne będą Wam dwie zwykłe, sześciościenne kości do gry oraz lista Swoich ulubionych pozycji. Zasady są proste – przed przystąpieniem do zabawy tworzycie listę Waszych ulubionych pozycji wypisując je na kartce z numerami od 2 do 12. Następnie rzucacie 2 kośćmi i kochacie się w pozycji, którą wylosujecie. Gra kończy się w momencie, w którym skreślicie wszystkie pozycje z listy.

 1. Jak dobrze mnie znasz?

Ta gra dla par pozwoli Wam sprawdzić, jak dobrze znacie się na wzajem. Nie będziecie potrzebować do niej żadnych gadżetów, poza wygodnym łóżkiem. Przebieg gry jest następujący. Jedna z osób kładzie się nago na łóżku, a druga – również nago – staje w progu pokoju. Osoba leżąca na łóżku zadaje pytania dotyczące siebie – np. o swoją ulubioną pozycję, datę urodzin, a osoba stojąca próbuje na nie odpowiedzieć. Każda poprawna odpowiedź to jeden krok w stronę łóżka.

Celem gry jest lepsze poznanie siebie nawzajem. Jeżeli chcecie dodatkowo podgrzać atmosferę, to osoba leżąca i zadająca pytania może się masturbować na oczach partnera. Będzie to dodatkowa mobilizacja dla partnera :) Wspólnie ustalcie jak będzie wyglądało zakończenie gry – wspólny seks, a może oralna przyjemność dla partnera, który wykazał się wiedzą? To już zależy od Was!

 1. Poszukiwanie skarbu

Kolejna propozycja, którą dla Was mamy to gra dla par polegająca na odszukiwaniu ukrytego skarbu. Spokojnie – do zabawy nie będzie Wam potrzebna łopata, ani skarb, a wszystko może odbyć się w zaciszu Waszej sypialni!

Rozgrywkę rozpocznijcie od wyboru osoby, która będzie poszukiwaczem skarbu. Ma ona za zadanie odnaleźć skarb – punkt na ciele partnera – za pomocą pocałunków. Osoba, która “ukrywa” skarb siada lub kładzie się na łóżku i w tajemnicy wybiera jeden punkt na swoim ciele. Poszukiwacz zaczyna poszukiwania obcałowując każdy kawałek ciała swojego partnera lub partnerki. W momencie, w którym pocałuje punkt, który wybrała druga osoba runda się kończy i następuje zamiana ról. Oczywiście, to od Ciebie zależy, czy będziesz trzymać się zasad… :)

 1. Szybciej, bo ktoś nas przyłapie!

Ta gra dla par ma za zadanie przenieść Was w czasy Waszej młodości. Pamiętacie ten okres, gdy spotykaliście się na krótkie randki, gdy kochaliście się za zamkniętymi drzwiami, szybko i namiętnie, tak, żeby nie nakryli Was rodzice? Dzięki zabawie w “Szybciej, bo ktoś nas przyłapie!” będziecie mogli przypomnieć sobie te czasy!

Do zabawy będzie Wam potrzebny kuchenny timer lub telefon z funkcją timera i miękki, duży koc. Grę możecie rozegrać w dowolnym miejscu w swoim domu, jednak dla urozmaicenia polecamy najmniejsze pomieszczenia.

Przebieg tej gry dla par jest bardzo prosty. Wyobraźcie sobie, że jak za starych czasów macie dla siebie tylko chwilę, zanim rodzice wrócą do domu. Ustawcie timer na 7-10 minut i zostawcie go w pokoju. Następnie szybko zamknijcie za sobą drzwi i wskoczcie pod koc. Musicie zdążyć nim timer zadzwoni! Dacie radę?

 1. Nie tak szybko skarbie!

Kolejna pikantna gra dla par, w której będziecie potrzebowali timera. Tym razem jednak nie będzie on odliczał czasu, w którym macie skończyć, ale zacząć! W dłuższych związkach bardzo często pomijana jest bardzo ważna część życia erotycznego, czyli gra wstępna. Rozpoczynając tę zabawę ustawcie timer na 20 minut lub więcej i wskoczcie do łóżka. Możecie się dotykać, całować, gryźć i lizać – jednym słowem możecie doprowadzić się do granic czerwoności. Pod żadnym pozorem nie możecie się jednak kochać do momentu, w którym timer nie odliczy ustalonego czasu. Jak długo jesteście w stanie wytrzymać?!

 1. Pudełko przyjemności

Pudełko przyjemności to jedna z naszych ulubionych gier dla par. Jej plusem jest to, że dostarczy Wam zabawy na długi czas. Nim przystąpicie do gry musicie się odpowiednio przygotować. Zaopatrzcie się w małe karteczki tej samej wielkości,długopis oraz pudełko, szklaną miskę lub puszkę.

Każde z Was na karteczkach zapisuje swoje seksualne pragnienia, pikantne marzenia lub erotyczne fantazje, które chcielibyście ze sobą zrealizować. Swoje propozycje utrzymaj w tajemnicy przed partnerem! Zapisane kartki zgniatacie w kulkę i wrzucacie do wybranego pojemnika. Przebieg tej gry dla par jest prosty – bawiąc się w nią losujecie po jednej karteczce z pudełka przyjemności i realizujecie zapisane tam pragnienia.

Plusem gry “Pudełko przyjemności” jest to, że jesteście w stanie spełnić fantazje, o których trudno Wam rozmawiać. Prościej jest je zapisać na karteczce i wspólnie odkrywać swoje pragnienia już w trakcie zabawy. Dodatkowo – karteczki w pudełku możecie stale uzupełniać zapewniając sobie zabawę na wiele wieczorów!

 1. 30 sekund

Pikantne gry dla par to super pomysł na randkę.

Do tej gry dla par będziecie potrzebować timera lub stopera. Zasady są proste i nie wymagają wielu przygotowań. Ta gra dla par będzie jednak wymagała od Was dużej kreatywności, ponieważ jej celem jest doprowadzenie partnera do rozkoszy w 30 sekundowych interwałach.

Przebieg gry jest następujący. Usiądźcie nago w wygodnym miejscu, a następnie ustawcie 30 sekundowe odliczanie w swoim timerze. Następnie ustalcie, która osoba rozpoczyna zabawę i gotowe! Zasady gry są proste: jedna osoba siedzi i nie może w żaden sposób reagować, a druga przez 30 sekund sprawia jej przyjemność – całuje, liże, gryzie, daje klapsy lub kocha się z nią. Ma na to tylko 30 sekund, po których następuje zmiana. Celem gry jest doprowadzenie się w ten sposób do rozkoszy. Grę możecie zakończyć również w momencie, w którym uznacie, że już dłużej nie wytrzymacie. Wyłączcie wtedy stoper i oddając się pełni przyjemności.

Grę w 30 sekund możecie urozmaicić ustalając, że dany rodzaj przyjemności wykonujecie tylko raz. Osoba, której skończą się pomysły przegrywa i musi ponieść karę – jaką? To już ustalcie między sobą :)

 1. Ciepło, cieplej, gorąco!

Gra w ciepło, cieplej, gorąco to doskonała gra dla par, którą możecie wykorzystać jako grę wstępną. Do zabawy będziecie potrzebować długopisu oraz samoprzylepnych karteczek. Zapisujecie na nich rodzaj przyjemności, który sprawicie drugiej osobie. Następnie przyklejacie ją w jakimś trudno dostępnym, ukrytym miejscu w mieszkaniu (np. pod blatem stołu, za telewizorem).

Przebieg tej gry dla par przypomina dziecięcą zabawę w ciepło i zimno. Za pomocą słów “ciepło, cieplej, gorąco” wskazujesz, czy kierunek poszukiwań Twojego partnera jest odpowiedni. Starasz się pomóc mu odnaleźć karteczkę, a gdy ją znajdzie przechodzicie do realizacji zapisanej na niej przyjemności. Pamiętaj, żeby podczas ukrywania karteczek druga osoba nie podglądała, bo to zepsuje Wam zabawę!

 1. Karteczki

Kolejna gra, do której będziecie potrzebować samoprzylepnych karteczek i długopisu. Jest to pikantna wersja popularnej gry towarzyskiej, w której odgadujesz zapisaną na karteczce postać lub czynność. Jak się z pewnością domyślasz, w wersji karteczek dla dorosłych zapisujesz na niej rodzaj przyjemności, który zamierzasz sprawić partnerowi. Staraj się, by było to coś wyjątkowego, z czym nie poradzi sobie od razu.

Zapisaną na karteczce przyjemność przyklejasz na czole partnera tak, żeby nie mógł odczytać co się na niej znajduje. To samo partner robi ze swoją karteczką. Waszym celem jest odgadnięcie zapisanych na karteczkach przyjemności poprzez zadawanie sobie pytań, na które odpowiedzieć można tylko “Tak” lub “Nie”. Osoba, która pierwsza odgadnie przyklejoną do swojego czoła karteczkę wygrywa zapisaną na niej nagrodę.

Najlepsze pomysły na erotyczne gry dla par


Stwórz swoje własne pikantne historie!

Zmysłowe akcesoria i zabawki, które urozmaicą i dodadzą pikanterii w Twojej sypialni! Kliknij baner i sprawdź nasz sklep z Pikantnymi Gadżetami dla kobiet i par:


Gry dla par to doskonały pomysł na wieczory, w których chcecie przełamać nudę i monotonię. Alternatywa dla randek, którą Wam zaproponowaliśmy pozwoli Wam zamienić spokojny wieczór w noc pełną humoru, zabawy, rozkoszy i pikanterii. Jeżeli jednak szukasz innego pomysłu na randkę zajrzyj do naszego tematu, w którym zebraliśmy najlepsze pomysły na randki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *