Spacer to świetny pomysł na randkę.

Pomysł na randkę: Spacer [5 pomysłów]

Niezależnie od tego, czy Twój związek jest wciąż pełen emocji, czy też wkradła się w niego monotonia, są pomysły, które skutecznie pomogą Ci wzniecić dodatkowy żar. Szukanie gotowego pomysłu na randkę nie jest niczym złym. Świadczy o tym, że na Twoim związku naprawdę Ci zależy i stale szukasz sposobów na jego rozwój. Brawo!

Randki mogą być różne. Czasami zwykły spacer jest czymś, czego akurat Wam trzeba. Letnia aura, bogactwo zapachów kwiatów i trawy, słońce i śpiew ptaków skutecznie pobudzą Wasze uczucia i mogą sprawić, że po powrocie Wasza sypialnia zapłonie. Dzisiejszy “Pomysł na randkę” poświęcimy właśnie spacerom!

Spacer jako pomysł na randkę – nuda?

Znając życie, w momencie w którym nasz dzisiejszy scenariusz randki został przez Ciebie poznany w Twojej głowie pojawiły się myśli typu “Nuuuuuda!”, “Jak spacer może wzniecić ogień”, “Przecież to w ogóle nie jest romantyczne”… Postawiliśmy sobie ciężkie zadania przekonania Cię, że tak wcale nie jest i wiemy, że po lekturze tego wpisu nawet zwykła przechadzka nie będzie już dla Was taka sama! :)

Poza tym pamiętaj, że w randkowaniu nie zawsze chodzi o to, by spotkanie zakończyło się seksem. Jeżeli jesteś w związku wiesz już na czym polegają “dorosłe” relacje. Spacer to świetna okazja do jeszcze lepszego poznania partnera, zacieśnienia relacji, zbliżenia się do siebie emocjonalni. W takich sytuacjach pikanteria w sypialni rodzi się sama.

No dobrze, jak więc urozmaicić spacery, żeby były świetnymi randkami?! Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów na spacer:

Pomysł na spacer nr 1: Odgrywanie roli

Scenariusz tego spaceru jest bardzo prosty, ale wymaga odwagi i dystansu do siebie od Was obojga. Poza tym przydadzą się Wam również umiejętności aktorskie (które swoją drogą będziecie mogli wykorzystać również w bardziej pikantnych scenariuszach). Zasada jest prosta – przed wyruszeniem w drogę ustalacie sobie role, które musicie odegrać i staracie się zrealizować ten cel podczas spaceru. Dla podgrzania atmosfery ustalcie również formę “kary” (np. rodzaj przyjemności), którą musi ponieść osoba, która wyjdzie ze swojej roli.

Jak więc może wyglądać realizacja tego pomysłu na randkę? Oto przykładowy scenariusz:

Przed ruszeniem w drogę ustalacie, że wcielacie się w parę zagranicznych turystów. Nie znacie języków obcych? To żaden problem – posługujcie się wymyślonymi na poczekaniu słowami. Mijając ludzi starajcie się między sobą rozmawiać i obserwować ich reakcję. Dodatkowo ustalcie sobie po jednym wyzwaniu, np. Ty musisz zamówić lody, a Twój partner lub partnerka spytać kogoś o drogę. Gwarantujemy Wam kupę zabawy i śmiechu!

Pomysł na spacer nr 2: Mali odkrywcy

Dobry pomysł na randkę to spacer

Każdy z nas pamięta czasy dzieciństwa, kiedy ciekawość brała górę nad rozwagą. Powróćcie do dzieciństwa i podczas kolejnej randki wykorzystajcie nasz pomysł na spacer – zostańcie małymi odkrywcami. Bardzo często przeszkodą, która zatrzymuje nas w domu jest to, że tak naprawdę nie wiemy gdzie spacerować. Kolejny raz tą samą drogą nie przynosi już żadnej przyjemności… nuda.

Tak nie musi być. Podczas realizacji tego pomysłu musicie odejść od utartych schematów. Ścieżka wzdłuż torów? Ciasny zaułek? A może kręte uliczki starego rynku? Nie ważne! Ważne jest to, że nie możecie się zatrzymać lub zawrócić. Wybierajcie trasy, których nie znacie. Wchodźcie tam, gdzie nie można wchodzić (czasem może wiązać się to z niebezpieczeństwem lub możliwością ukarania przez odpowiednie władze!), odkrywajcie swoją okolicę na nowo.

Pomysł na spacer nr 3: Bez słów

Ten pomysł na randkę może wydawać się dziwny. No bo jak to?! Spotkanie bez słów? Stare przysłowie mówi, że mowa jest srebrem, a milczenie złotem i tak może być też na Waszym spacerze. Tym razem scenariusz randki zakłada to, że nie będziecie odzywać się do siebie podczas całego spaceru. Wbrew pozorom nie jest to zadanie łatwe i będzie Wam je trudno zrealizować – możecie nam wierzyć :)

Skoro nie rozmowa, to co? Należy pamiętać, że mowa to tylko jeden ze zmysłów, a Wam pozostaje jeszcze kilka do wykorzystania. Możecie uwodzić się wzrokiem, nęcić zapachami, dotykać, smakować – pomysłów jest wiele, a od Was zależy to, na co się zdecydujecie. A! Najważniejsze na koniec! Po spacerze poświęćcie chwilę na rozmowę o tym, co właśnie przeżyliście.

Wiemy, że trudno sobie wyobrazić taki przebieg randki, dlatego mamy dla Was kilka przykładów tego, czym możecie zastąpić rozmowę:

  • Wąchanie kwiatów – spacerując wiosną i latem macie ogromną szansę spotkać na swojej drodze mnóstwo kwiatów. Wąchajcie je i cieszcie się ich zapachami. Wybierzcie te, które najbardziej się Wam podobają i stwórzcie bukiecik, który zabierzecie do domu.
  • Zabawa smakiem – to, że nie możecie mówić, nie oznacza, że nie możecie używać swoich buzi :) Kilka pysznych owoców, słodkich przekąsek lub naturalne lody pobudzą Wasze zmysły. O tym, że możecie próbować siebie nawzajem w trakcie soczystych pocałunków nawet nie wspominamy!
  • Dotyk, dotyk i jeszcze raz dotyk – brak możliwości rozmowy zastąpcie dotykiem. I nie chodzi tu tylko o trzymanie się za rękę. Za pomocą np. źdźbła trawy lub zerwanych wcześniej kwiatów możecie sprawić swojemu partnerowi masę przyjemności smyraniem po ramionach lub karku.
  • Podziwianie siebie – ten pomysł może wydawać się niedorzeczny, ale zastanów się kiedy ostatni raz przyglądaliście się sobie nawzajem. Czas, w którym nie możecie ze sobą rozmawiać wykorzystajcie do patrzenia na siebie. Wpatrujcie się sobie głęboko w oczy, podziwiajcie kształty swojego ciała, przyglądajcie drobnym szczegółów, za które się kochacie. Dołączcie do tego pocałunki, a gwarantujemy, że szybciej wrócicie do domu!

Pomysł na spacer nr 4: Nocne zwiedzanie

Realizacja tego pomysłu na randkę będzie wymagała od Was odrobiny odwagi. W końcu miasta nocą wydają się być groźne – nie martwcie się, zazwyczaj obawy rodzą się tylko w Waszych głowach :) Spacer nocą pozwoli Wam spojrzeć na Wasze miasto z innej perspektywy. Gra świateł i cieni rzuci nową perspektywę na budynki, wokół których do tej pory przechodziliście bez zwrócenia na nie uwagi. Wyczulą się również Wasz zmysły, a każdy szmer będzie wywoływał dodatkową ekscytację. Na koniec… znalezienie się w ciemnym zaułku, między budynkami wypełnionymi śpiącymi ludźmi może skłonić Was do pójścia o krok dalej… Domyśl się o co chodzi ;]

Pomysł na spacer nr 5: Co mi zrobisz jak mnie złapiesz?

Na koniec zostawiliśmy pomysł, który może przerodzić Waszą randkę w przygodę pełną ekscytacji. Wszystko zależy od Was i Waszej odwagi. Scenariusz tej randki jest bardzo prosty – jedna osoba ucieka, druga osoba goni. Co zrobi jak złapie? To już zależy od Was, ale sugerujemy, by było to coś bardzo ekscytującego, coś pikantnego, coś co podczas całej zabawy będzie wywoływać u Was rumieńce na twarzy… z pewnością wiecie co wybrać!

Zasady spaceru są proste. Na początku ustalcie kto kogo będzie szukał, a następnie co zrobi jak już złapie. Ustalcie czas, który dajecie sobie na oddalenie się od siebie – kilka minut w zupełności wystarczy oraz dodatkowe zasady, które mogą ułatwić lub utrudnić Wam zabawę (np. nie odchodzimy dalej niż 10 m od głównej ścieżki). Osoba, która będzie się chować rusza w trasę i zostawia za sobą ślady, które mają ułatwić jej odnalezienie partnerowi (kreda może być w tym wypadku bardzo przydatna!).

W momencie, w którym minie ustalony czas druga osoba rozpoczyna poszukiwania. Podążając za pozostawionymi wskazówkami stara się odnaleźć swojego partnera, który oddala się tak długo, aż znajdzie odpowiednie miejsce do realizacji ustalonego wcześniej zadania. W momencie, w którym uzna, że jest w dobrym punkcie oczekuje tam na partnera oraz realizację “nagrody”.


Stwórz swoje własne pikantne historie!

Zmysłowe akcesoria i zabawki, które urozmaicą i dodadzą pikanterii w Twojej sypialni! Kliknij baner i sprawdź nasz sklep z Pikantnymi Gadżetami dla kobiet i par:


Jak widzisz, spacer nie musi być nudnym pomysłem na randkę. Odpowiednie nastawienie, odwaga, poczucie humoru i łączące Was uczucie miłości i zaufania może sprawić, że spacery staną się Waszą codzienną tradycją, a każdy z nich jeszcze bardziej wznieci ogień w Waszym związku. Jeżeli jednak spacer nie jest pomysłem na randkę, którego szukasz sprawdź nasz temat [kliknij] w którym zbieramy wszystkie pomysły na randki opublikowane na łamach naszego portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *