Jak uniknąć zaburzeń erekcji [Informacje]

Większości mężczyzn seks kojarzy się z czymś przyjemnym i odprężającym. Panowie chcieliby przeżywać rozkosz wynikającą ze zbliżeń możliwie często. Niestety, w pewnym wieku niemal 50% mężczyzn boryka się z zaburzeniami sprawności seksualnej, które praktycznie uniemożliwiają czerpanie satysfakcji ze zbliżeń.

 

Co powoduje zaburzenia sprawności seksualnej?

Zaburzenia seksualne wywoływane mogą być przez szereg różnych czynników. Zdecydowanie najczęściej problemy z erekcją są bezpośrednio uwarunkowane przez zmiany hormonalne zachodzące w okresie andropauzy (zachwianie gospodarki androgenów).

Należy mieć jednak na uwadze, że poza hormonami, wpływ na zaburzenia erekcji mogą mieć także inne czynniki, takie jak:

Co powoduje zaburzenia erekcji?– złe nawyki żywieniowe
– siedzący tryb życia
– infekcje układu moczowego
– urazy mechaniczne kręgosłupa
– urazy neurologiczne
– miażdżyca i nadciśnienie tętnicze
– używki (alkohol, papierosy)

Jak uniknąć zaburzeń erekcji?

Urolodzy twierdzą, że odpowiednia profilaktyka potrafi uchronić przed zaburzeniami erekcji. Jak zatem powinna wyglądać? Co robić, aby móc cieszyć się przyjemnością płynącą ze zbliżeń przez całe życie? Recepta jest banalna: wystarczy prowadzić zdrowy tryb życia. Jednakże sama realizacja nie jest już taka prosta.

Przede wszystkim, warto zadbać o odpowiednią dietę. Wolny od złego cholesterolu jadłospis powinien cechować się pełnowartościowością, zdrowotnością oraz odpowiednim bilansem wszelkich wartości odżywczych.

Konieczne jest również regularne uprawianie aktywności fizycznej. Treningi aerobowe, sport czy aktywne hobby? To nie ma najmniejszego znaczenia. Ważne, by ogólna, fizyczna kondycja organizmu stała na wysokim poziomie. Warto również pamiętać o oczyszczaniu organizmu z toksyn (może mieć wpływ na funkcjonowanie narządów wewnętrznych) i niestosowaniu jakichkolwiek używek.

Pragniemy zauważyć, że profilaktyczne działania należy prowadzić przez całe życie. Im wcześniej zadbamy o to, by nasz tryb życia można było określić „zdrowym”, tym większe prawdopodobieństwo, że uda nam się uniknąć zaburzeń erekcji.

Jak leczyć zaburzenia?

Za późno rozpocząłeś działania profilaktyczne? Twój penis odmówił współpracy i cierpisz na zaburzenia erekcji? Nic straconego. Medycyna oferuje kilka rozwiązań, które pozwalają przywrócić pełną sprawność seksualną.

Najskuteczniejsze, najwygodniejsza i najczęściej stosowane są metody leczenia doraźnego, a mianowicie:


Stwórz swoje własne pikantne historie!

Zmysłowe akcesoria i zabawki, które urozmaicą i dodadzą pikanterii w Twojej sypialni! Kliknij baner i sprawdź nasz sklep z Pikantnymi Gadżetami dla kobiet i par:


  • Zastrzyki – specjalnie przygotowany preparat wprowadzany jest bezpośrednio w ciało jamiste. Działa natychmiastowo, pozwala na osiągnięcie erekcji nawet na kilka godzin.
  • „Niebieskie tabletki” – popularna „Viagra” do tej pory znajduje swoje zastosowanie. Dostępna tylko i wyłącznie na receptę stanowi jeden z najsilniejszych leków na rynku.
  • Suplementy diet – naturalne preparaty na potencje, których skład jest w pełni bezpieczny dla organizmu. Nie powodują żadnych skutków ubocznych, działają na od kilkunastu minut do kilku godzin przed stosunkiem. Wśród najpopularniejszych znajdziemy np. Braveran czy Erekton Fast
  • Kremy/Żele – środki do stosowania miejscowego. Dostępne zarówno na receptę, jak i „od ręki”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *