Gra w rozbieranego - 5 pomysłów na wieczór dla par

Gra w rozbieranego – 5 pomysłów na wieczór

Długie wieczory we dwoje to doskonała okazja do zbliżenia się i nawiązania jeszcze lepszej relacji. Sposobów na ich spędzenie jest wiele. Dla jednych będzie to wspólne oglądanie seriali na Netflixie, dla innych gotowanie, tańczenie, a jeszcze inni sięgną po gry dla par. Jedną z nich jest gra w rozbieranego – pikantny pomysł na wieczór we dwoje. 

Gra w rozbieranego to dla wielu z nas wspomnienie młodzieńczych czasów, kiedy to często pojawiała się jako odważny pomysł w większym gronie. W przypadku par nie potrzeba aż tyle odwagi. Nie ma też poczucia wstydu. Gra w rozbieranego może być nie tylko doskonałą zabawą na wieczór, ale też grą wstępną i zapowiedzią równie gorącej nocy. Jaką grę wybrać? Redakcja Pikantnych Historii przychodzi Wam z pomocą! Poniżej znajdziecie 5 pomysłów na grę w rozbieranego. Z pewnością znajdziecie najlepszą opcję dla siebie! 

1.Gra w rozbieranego w karty

To chyba najbardziej tradycyjna wersja gry w rozbieranego. Do zabawy nie potrzeba wiele. Wystarczy tylko talia kart i kilka ubrań na sobie. W co grać? We wszystko co lubicie. Może to być “tysiąc”, może to być popularna “wojna”, poker lub inna gra, której zasady znacie i w którą potraficie grać. Ważne jest tylko jedno – przegrany partii zdejmuje jedną część garderoby! 

2. Rozbierane warcaby

Kolejna gra, którą każdy zna. Wystarczy drobna zmiana zasad, żeby szachownica z pionkami stała się grą z pikantnym podtekstem. Przed rozpoczęciem potyczki ustalcie wariant rozgrywki. Jeżeli zależy Wam na szybkim pozbyciu się ubrań zdejmujcie jedną część garderoby za każdy zbity przez przeciwnika pionek. Gra w rozbieranego potrwa dłużej, gdy będziecie zdejmować ją po przegranej partii – w tym wypadku musicie uzbroić się jednak w cierpliwość. Najlepiej jeśli sami ustalicie liczbę zbitych pionków wymaganych do rozebrania partnera! 

3. Rozbierany “Chińczyk”

Popularny “Chińczyk” to kolejna gra, którą w łatwy sposób zmienicie w pikantną rozgrywkę, w której stawką będą Wasze ubrania. Wystarczy wprowadzenie jednej zasady – każdy zbity pionek przeciwnika to jeden ciuch mniej. Prawda, że proste?! Co więcej, taką zasadę możecie wprowadzić do innych planszówek, w których rozgrywce dochodzi do zbijania pionków. 

4. Kto pierwszy ten lepszy! 

Gra w rozbieranego w kółko i krzyżyk

Pomysł na kolejną grę na wieczór możecie – a właściwie musicie – połączyć z oglądaniem ulubionych seriali lub filmów. Spokojnie, reszta zasad jest prosta. Ta gra w rozbieranego będzie wymagała od Was jednak uwagi. Przed rozpoczęciem seansu ustalacie słowo klucz – np. “seks”. Rozgrywka toczy się za każdym razem, gdy któryś z bohaterów oglądanego przez Was filmu lub serialu je wypowie. Kto pierwszy powtórzy słowo wygrywa, a przegrany pozbywa się ubrania! 

5. Gra w rozbieranego? Wystarczy kartka i długopis! 

Wiemy, że nie każdy ma pod ręką akurat talię kart, szachownicę lub planszówki. Nie zawsze chcecie też spędzić wieczór na oglądaniu filmów. Dla wszystkich wyżej wymienionych, jak i wszystkich pozostałych na koniec przygotowaliśmy propozycję zabaw, do których potrzebna będzie Wam jedynie kartka i długopis. Gry są dwie i każdy je zna. Pierwsza z nich to “kółko i krzyżyk”, druga to “statki”. W przypadku pierwszej z nich przegrany partii pozbywa się garderoby, w przypadku drugiej robi to osoba, której statek został “trafiony i zatopiony”. 

Gra w rozbieranego – najważniejsi są gracze!

Wieczory we dwoje można spędzić na wiele sposobów. Gra w rozbieranego to jeden z tych, który łączy dobrą zabawę z pożądaniem i erotyzmem. Od Was zależy nie tylko to, jak potoczy się rozgrywka, ale też to, jaki będzie jej finał. Wierzymy, że nasze propozycje gier w rozbieranego przyniosą Wam wiele upojnych wieczorów i chwil spędzonych razem.

Chcecie więcej? Sprawdźcie wpis, w którym przedstawiamy inne gry dla par. We wpisie zebraliśmy aż 11 propozycji pikantnych zabaw we dwoje: https://pikantnehistorie.pl/gry-dla-par/


Stwórz swoje własne pikantne historie!

Zmysłowe akcesoria i zabawki, które urozmaicą i dodadzą pikanterii w Twojej sypialni! Kliknij baner i sprawdź nasz sklep z Pikantnymi Gadżetami dla kobiet i par:


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *