Dodaj pikanterii w swojej sypialni – dyskretne zakupy w internecie

Już od dłuższego czasu chodzi Ci po głowie poeksperymentowanie w sypialni? Nie wykluczasz, że zmysłowa bielizna partnerki, inna niż ta, która jest ogólnodostępna w klasycznych butikach damskich rozpaliłaby Twoje zmysły? A może jesteś otwarty na nowości i z chęcią chciałbyś spróbować zabaw łóżkowych z rozmaitymi akcesoriami?

Nawet, jeżeli odpowiedź na którekolwiek pytanie brzmi „tak”, Polacy z reguły słyną z dość purytańskich poglądów i konserwatywnego podejścia do seksu. Nie powinno zatem dziwić, że ci, którym marzy się coś więcej niż pozycja misjonarska mogą czuć się mocno zawstydzeni, wchodząc do klasycznego sklepu erotycznego. I tu swego rodzaju złotym środkiem okazuje się zrobienie gruntownego researchu w sieci w celu znalezienia bogato zaopatrzonego sklepu erotycznego działającego online.

Zdaniem ekspertów

Przykładowo, zaglądając w asortymentu sklepu online Venus, który posiada szeroki wachlarz rozmaitych kategorii produktów, w tym nie tylko zabawek erotycznych, ale również bielizny dla kobiet i mężczyzn, płyt DVD, czy afrodyzjaków, można nie tylko zaopatrzyć się w to, czego poszukujemy, ale także odkryć wiele zupełnie nowych gadżetów, jakie urozmaicą nasz dotychczasowy seks i zwiększą odczuwane podczas stosunku rozkosze. Nie ma nic gorszącego, zdaniem seksuologów, w staraniach o zwiększenie namiętności w związku, wręcz odwrotnie. Monotonia bardzo często, jak pokazują sondaże, prowadzi kolokwialnie mówiąc do „skoków w bok” i przelotnych romansów. By w sypialni nie wiało nudą, warto eksperymentować, oczywiście za obopólną zgodą obojga partnerów.

Silniejsza więź

Naukowo potwierdzone zostało, iż pary, u których w sypialni jest gorąco i zmysłowo, a nierzadko które wykorzystują wielorakie akcesoria erotyczne, a przez to uatrakcyjniają swój seks, mają dużo mocniejszą relację. Myśląc stereotypowo, można byłoby stwierdzić, że w takich stosunkach nie ma żadnych głębszych emocji, czy uczuć, a chodzi wyłącznie o samo zaspokojenie podstawowych potrzeb fizjologicznych i rozładowanie napięcia seksualnego. Zdaniem aż do przesady pruderyjnie podchodzących do kwestii spraw łóżkowych, igraszki w jakich partnerzy stosują zabawki erotyczne jak te ze sklepu Venus to przejaw dewiacji. Jak się okazuje, takie myślenie jest całkowicie niewłaściwe. Seksuolodzy potwierdzają, że ludzie otwierający się na swoją seksualność, wprost umiejący i nie obawiający się mówić o swoich potrzebach i nawet niestandardowych fantazjach, lepiej komunikują się z partnerem. W ten sposób, nie tylko ich doznania w sypialni są silniejsze, ale też bardziej zbliżają się do siebie pod względem emocjonalnym. Przyczynia się to do zwiększenia poczucia zaufania, wyrobienia pewności siebie, wyeliminowania skrępowania, a w konsekwencji umocnienia wzajemnych więzi.


Stwórz swoje własne pikantne historie!

Zmysłowe akcesoria i zabawki, które urozmaicą i dodadzą pikanterii w Twojej sypialni! Kliknij baner i sprawdź nasz sklep z Pikantnymi Gadżetami dla kobiet i par:


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *