Sms do faceta - to proste!

Sms do faceta – sprawdź jak pisać! [5 wskazówek]

Temat, który już kilkukrotnie gościł na łamach portalu Pikantne Historie powraca za sprawą pojawiających się pytań. Sms do faceta – zrób to dobrze! Kompletny poradnik dla kobiet, który zrobi z Was mistrzynie smsowego podrywu. Zaczynajmy!

Sms do faceta wydaje się być banalną sprawą. Ale jak napisać wiadomość tak, żeby rozpalić go do czerwoności? Jak za sprawą kilkuset znaków sprawić, że nie będzie w stanie przestać o Tobie myśleć? Odpowiedzi na te pytania nie są już takie proste, dlatego w jednym miejscu zebraliśmy dla Ciebie całą wiedzę, dzięki której zaczniesz pisać pikantne wiadomości z gracją prawdziwej uwodzicielki.

Podstawy

Zastanawiasz się jaka powinna być wiadomość do chłopaka, o którym marzysz? Sms do faceta powinien być przede wszystkim prosty i przejrzysty. Możesz pozwolić sobie na drugie dno i drobne aluzje, ale zdecydowanie lepsze efekty osiągniesz kiedy będziesz konkretna. Wystrzegaj się błędów ortograficznych, unikaj skrótów typu „lol”, „bd”, „cb”, nie oprawiaj swoich pikantnych wiadomości o nadmierną ilość emotikonów. Pamiętaj też, że w Twojej gorącej wiadomości nie powinnaś obiecywać zbyt wiele i kłamać. O podstawach dowiesz się więcej z tego artykułu: Sexting – jak pisać seks smsy?

Wyobraźnia

Trzymanie się wymienionych wyżej zasad nie oznacza, że nie możesz pozwolić sobie na puszczenie wodzy fantazji. Sms do faceta ma go pobudzić, dlatego zdaj się na swoją wyobraźnię. Każda kobieta ma swoje pragnienia, każda wie czego chciałaby spróbować, każda wie co ją podnieca… i możesz to wykorzystać Tworząc wiadomości, które mają rozgrzać Twojego partnera. Nie bój się pisać o swoich pragnieniach, nie pomijaj swoich fantazji. Za pomocą słów twórz obrazy, które wypełnią jego głowę.

Prostota

Facet to prosta istota. Podrap go za uchem, a zacznie mruczeć. Przygryź jego szyję, a syknie. Zacznij masować, a… Nie inaczej jest w przypadku pikantnych wiadomości. Każdy sms do faceta, który ma na niego podziałać powinien być prosty. Nie owijaj w bawełnę, nie pisz poematów na sto stron. Postaw na nieskomplikowane wiadomości i trafiaj prosto w punkt. Jasno przekazuj swoje myśli, pragnienia i fantazje. Nie bój się krótkich wiadomości takich jak „Chcę Ciebie teraz”. Pamiętaj, że facet to prosta istota i bardzo łatwo podziałasz na jego wyobraźnię.

Budowanie napięcia

Planując wymianę gorących wiadomości przygotuj się na budowanie napięcia. I choć czasami wystarcza jeden gorący sms, który zapewni Wam upojny wieczór, to bardzo często facet postanowi odbić piłeczkę. Wykorzystaj to. Korzystając ze wszystkich wymienionych wyżej metod stawiaj kolejne kroki. Uwodź go smsami, podgrzewaj atmosferę i pobudzaj jego wyobraźnię. Nic nie buduje napięcia przed spotkaniem tak, jak robi to wymiana pikantnych wiadomości. Wykorzystaj je umiejętnie i spraw, że rzucicie się na siebie gdy tylko się spotkacie.

A gdy już się spotkacie…

Zbudowane napięcie przerodzi się w ogień namiętności, którym zapłonie Wasza sypialnia. Jak osiągnąć kolejne progi przyjemności płynącej z seksu? Z pomocą przyjdą Wam pikantne gadżety, które wprowadzą nowość, przełamią rutynę i pomogą Wam osiągnąć nieosiągalne do tej pory szczyty przyjemności. Brzmi kusząco? Z pewnością! Gdy połączysz je z odpowiednią grą wstępną prowadzoną przez smsy możesz mieć pewność, że będzie się działo!

Jakie zabawki wybrać? To już zależy od Waszego zaawansowania i upodobań. Ważne jest to, żeby sprawiały one przyjemność obojgu partnerom. W naszym sklepie z pewnością znajdziecie gadżety erotyczne, które spełnią Wasze oczekiwania. Stworzyliśmy go specjalnie z myślą o kobietach i parach, bo wiemy czego potrzebuje każda z nas. Kliknij baner poniżej i przejdź do sklepu Pikantne Gadżety:


Przejdź do sklepu Pikantne Gadżety


Bonus: Sms do faceta – przykłady

Nasz poradnik nie byłby kompletny bez kilku przykładów wiadomości, którymi możesz się inspirować tworząc swoje pikantne smsy. Możesz je po prostu skopiować i wysłać swojemu facetowi lub potraktować je wyłącznie jako punkt odniesienia:

  • Skarbie. Plan na wieczór: wino, kolacja, świece i seks. 
  • Słyszałam, że gryzienie ołówka oznacza podświadomą chęć włożenia czegoś do ust. Obgryzłam już dzisiaj trzy…
  • Na myśl o Tobie robię się mokra. 
  • Nie mogę się doczekać gdy Cię w sobie poczuję…
  • Rzucę się na Ciebie gdy Cię zobaczę.
  • Weź mnie dzisiaj na ostro.

Więcej przykładów znajdziesz tutaj: Pikantne smsy. Dodaj pikanterii swoim wiadomościom, Pikantne smsy dla niego – rozpal go smsami!, Pikantne smsy dla niego – przykłady.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *