Erotyczne smsy - czy warto pisać pikantne wiadomości?

Erotyczne smsy – dlaczego warto? [5 ważnych rad]

Temat pikantnych wiadomości już kilkukrotnie pojawiał się na łamach naszego portalu. Znajdziecie na nim poradniki wskazujące najlepsze praktyki pisania tego typu wiadomości i gotowe do użycia przykłady gorących wiadomości. Nie znajdziecie jednak odpowiedzi na pytanie „Czy warto pisać erotyczne smsy?”.

Warto. Na tym właściwie mógłby skończyć się artykuł, ale postaramy się to trochę rozwinąć. Zacznijmy od tego, że to źle postawione pytanie. O tym, że warto pisać pikantne wiadomości przekazali się wszyscy Ci, którzy tak licznie odwiedzają nasz portal każdego dnia. Nie spodziewaliśmy się, że ten temat tak Wam się spodoba, a z naszych przykładów i porad codziennie będą korzystać setki użytkowników chcących dodać pikanterii swojemu związkowi. Pytaniem, które należy zadać jest: Dlaczego warto pisać erotyczne smsy?

Erotyczne smsy działają na wyobraźnię

Zacznijmy od jednego z najważniejszych argumentów. To, co psuje związki to nuda, zmęczenie, monotonia i inne problemy, które zaczynają pojawiać się wraz z wydłużającym się stażem. Dlatego ważna jest walka z tymi wszystkimi skutkami w każdy możliwy sposób. Pierwszym krokiem jest rozbudzenie wyobraźni na nowo. Wyzwolenie w sobie i partnerze wszystkich pragnień, które targały Wami na początku znajomości. Pikantne i erotyczne sprawdzą się do tego doskonale, rozbudzą w Was wyobraźnię, skierują ją w stronę pożądania, a ogień w Waszym związku rozpali się na nowo.

 Sposób na zwalczanie monotonii

W skrócie pisaliśmy o tym w poprzednim punkcie, jednak w tym zamierzamy ten temat odrobinę rozszerzyć. Nawet jeżeli w Twoim związku wszystko ok, bardzo często życie toczy się wg pewnego schematu. Wspólne śniadanie, kawa, seks, praca, wieczorem wino i film. I tak w kółko, dzień po dniu przez cały rok. Dzięki erotycznym smsom możecie wprowadzić w tok dnia wesołe przerywniki, które w myślach wzniecą w Was ogień, który rozgrzewa Wasz związek. Wprowadź gorące wiadomości do swojego harmonogramu i sprawdź ile radości i frajdy Wam one sprawią.

Możesz sobie pozwolić na więcej

Choć we wszystkich naszych poradnikach zaznaczamy, że nie warto nazbyt fantazjować w swoich wiadomościach, nigdy nie sugerowaliśmy, że musisz się ograniczać. Wręcz przeciwnie! W pikantnych smsach do swojego partnera lub partnerki możesz sobie pozwolić na dużo więcej. Możesz używać tekstów, które na co dzień nie pojawiają się w Twoim słowniku. Jesteś ułożona/y, grzeczna/y? Pisząc erotyczne smsy możesz pokazać pazur. One ze swojej natury mają być niegrzeczne, ostre i czasami wręcz wulgarne. Nie bój się nimi bawić. Pozwól sobie na więcej niż robisz to na co dzień.

Przełamują bariery wstydu

To chyba jeden z najważniejszy powodów do wprowadzenia pikantnych smsów w życie. Zarówno dla osób w początkowej fazie relacji, jak i tych z wieloletnim stażem. Erotyczne smsy są doskonałym narzędziem do przełamywania swoich barier wstydu. Pomimo tego, że na co dzień spędzacie ze sobą wiele czasu, bardzo często wstyd jest tym, co przeszkadza w osiągnięciu stanu pełnej swobody. Dzięki smsom, pojawiającym się w nich pikantnym słówkom, wyrażaniu pragnień i fantazji możesz przesuwać bariery wstydu. Zarówno Twoje, jak i Twojego partnera lub partnerki. Słowa w końcu stają się rzeczywistością…

Mogą pchnąć Was o krok dalej…

Erotyczne smsy to tylko rozgrzewka. Ogień, który dzięki nim wzniecicie możecie przekuć na rozkosz czerpaną z bycia razem i seksu. Pomogą także przełamać Wasze bariery wstydu i spełniać fantazje, o których do tej pory baliście się rozmawiać. Wymiana erotycznych smsów może otworzyć przed Wami świat pikantnych gadżetów i zabawek erotycznych. Jeżeli chcielibyście wprowadzić je do swojego życia erotycznego mamy dla Was dobrą wiadomość – uruchomiliśmy Pikantne Gadżety – sklep erotyczny dla kobiet i par. Kliknij baner poniżej i zapoznaj się z naszą ofertą:

 

Przejdź do sklepu Pikantne Gadżety


 

Czy erotyczne smsy mają jakieś minusy? Oczywiście! Wasze życie seksualne może się drastycznie poprawić. Podczas ich wymiany mogą występować takie skutki uboczne jak niekontrolowane potopy między udami, wzwody i niepowstrzymana chęć natychmiastowego spotkania.  Mimo wszystko nadal polecamy wprowadzenie ich w życie :) Chcących opanować sztukę wymiany erotycznych smsów do perfekcji odsyłamy do sekcji na naszym portalu poświęconej wyłącznie im: Pikantne smsy – porady

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *