Objawy zdrady - sprawdź czy zdradzasz

Objawy zdrady – sprawdź czy zdradzasz [7 objawów]

Objawy zdrady nie zawsze są oczywiste. Bardzo często na początku zupełnie nie zdajemy sobie o tym sprawy pomimo jakże oczywistych przesłanek. Ograniczanie dostępu do telefonu, unikanie kontaktu, oziębłość, drobne kłamstwa, to tylko niektóre objawy zdrady, które powinny nas zaniepokoić. Bardzo często gdy występują w pojedynkę są tylko zbiegami okoliczności lub fanaberią, ale gdy większość objawów występuje razem, powinniśmy mieć się na baczność. Jakie są więc najczęstsze objawy zdrady? Przeczytaj cały tekst i sprawdź czy możesz zdradzić swojego partnera.

1. Kłamstwa, kłamstewka

Kłamstwa to bardzo często najpowszechniejsze objawy zdrady. Warto sobie zadać pytanie dotyczące tego, co skłoniło nas do posłużenia się kłamstwem. Nie ma nic złego w spotkaniu się z dawno niewidzianą przyjaciółką lub przyjacielem, ale zatajenie tego faktu przed drugą połówką jest już niepokojącym objawem. Kłamstwo w tym wypadku wynika z tego, że osoba, z którą się spotykasz nie jest dla Ciebie tylko przyjacielem. Możesz nawet się okłamywać, ale w głębi serca wiesz, że coś jest na rzeczy.

2. Wymiana wiadomości z nieznajomymi

Spędzasz godziny na smsowaniu, pisaniu lub videorozmowach z osobami, które miałaś/eś okazję spotkać raz czy dwa? To jeden z kolejnych objawów, który może doprowadzić do zdrady. Te osoby są dla Ciebie tak naprawdę obce, a mimo tego poświęcasz im mnóstwo czasu. To dlatego, że w jakiś sposób są dla Ciebie atrakcyjne. I pomimo, że dla Ciebie może być to tylko rozmowa, Twój partner może poczuć się zagrożony.

3. Walka o telefon

Ile razy walczyłaś z partnerem o swój telefon? Ile razy widząc, że on bierze go do rąk rzuciłaś się na niego z krzykiem wyrywając mu go? Zazwyczaj usprawiedliwiając to zachowanie wymyślonymi na poczekaniu wymówkami. Bronienie dostępu do telefonu to kolejny objaw zdrady, który może budzić zaniepokojenie w Twoim partnerze. Być może on wcale nie chce czytać Twoich wiadomości, a tylko zagrać w grę lub zrobić zdjęcie. Reagując w ten sposób dajesz do zrozumienia, że masz coś do ukrycia. No chyba, że rzeczywiście masz coś do ukrycia…

4. Nieodbieranie telefonów

Objawy zdrady dzielą się na te bardziej i mniej poważne. Nieodbieranie telefonów zalicza się do jednych z najpoważniejszych. I nie chodzi o to, kiedy faktycznie nie możesz odebrać połączenia. Chodzi o wszystkie te momenty, w których patrzysz na telefon i widząc połączenie od swojej drugiej połówki czekasz aż przestanie dzwonić. Jeszcze poważniej jest wtedy, gdy robisz tak na spotkaniach z osobami, o których być może Twój partner ma nie wiedzieć.

5. Ignorowanie partnera

Jeżeli jesteś w związku, naturalnym jest, że Twój partner powinien być dla Ciebie ponad innymi osobami. W momencie, gdy więcej uwagi poświęcasz znajomym, przyjaciołom, albo nowym osobom musisz się głęboko zastanowić. Co powoduje taki stan rzeczy? Dlaczego te osoby są dla Ciebie ważniejsze od tej, z którą dzielisz swoje życie, łóżko? Określ swoje priorytety i bądź szczera/y wobec siebie. Zwłaszcza, że może to być jeden z objawów zbliżającej się zdrady.

6. Zbliżenie emocjonalne i izolacja partnera

Te dwa objawy zdrady zazwyczaj występują razem i są jednymi z najpoważniejszych sugerujących, że niebezpiecznie zbliżamy się do granicy. Jednoczesne zbliżenie emocjonalne do drugiej osoby i izolacja partnera zawsze niosą za sobą niebezpieczeństwo.

7. Kontakt fizyczny

Gdy jakaś osoba jest dla Ciebie atrakcyjna dążysz do tego, żeby z nią porozmawiać. Zanim się zorientujesz dochodzi do kontaktu fizycznego. I nie, nie chodzi tu o seks, ale o niewinne gesty takie jak klepnięcie po ramieniu, trzymanie za dłoń, przytulenie na pożegnanie. Kontakt pomimo, że niewinny jest częsty, a Ty myślisz, że to tylko przyjacielskie gesty. Prawda jest jednak taka, że kontakt fizyczny to jeden z objawów zdrady, który najczęściej do niej doprowadza (chodzi o sytuację przed stosunkiem).


Stwórz swoje własne pikantne historie!

Zmysłowe akcesoria i zabawki, które urozmaicą i dodadzą pikanterii w Twojej sypialni! Kliknij baner i sprawdź nasz sklep z Pikantnymi Gadżetami dla kobiet i par:


To najczęstsze objawy zdrady. I jak od każdej zasady, również od tego zdarzają się wyjątki. Być może to Twój charakter, być może wychowanie. Jeżeli zaobserwowałaś lub zaobserwowałeś u siebie wymienione wyżej objawy zdrady nie panikuj. Miej jednak świadomość, że balansujesz na granicy. Tym, którzy ją przekroczyli polecamy nasz artykuł “Zdrada – co zrobić gdy się zdradziło?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *